Kush jemi ne?

Jemi të kënaqur t’ju mirëpresim në faqen tonë të internetit. Unë quhem Aizat Chew, themeluesi i faqes sonë të parë (123betting.guru). Unë vij nga Malajzia. Një ditë vendosa të krijoj një udhëzues gjithëpërfshirës për të gjithë të interesuarit për baste. Më pas, së bashku me ekipin tim të mrekullueshëm, ndërtuam udhëzues të ngjashëm për lojtarët nga vende të tjera.

Jemi një grup entuziastësh nga vende të ndryshme, misioni i të cilëve është të krijojmë udhëzuesit më gjithëpërfshirës për bastet dhe kazinotë online.

Ne kërkojmë për faqe bastesh dhe kazino, regjistrohem në to dhe i testojmë. Ne vendosim baste, luajmë në kazino, testojmë shërbimin ndaj klientit dhe gjithçka që është e rëndësishme nga këndvështrimi i lojtarit. Nëse nuk na pëlqen diçka, ne shkruajmë për të. Nëse gjithçka është në rregull, ne e lavdërojmë.

Për të ofruar udhëzues gjithëpërfshirës në sa më shumë vende të jetë e mundur, më duheshin njerëz si unë. Njerëz që donin t’u jepnin lojtarëve një përgjigje të gatshme nëse kazinoja ia vlente të regjistroheshe apo jo. Kam kënaqësinë t’ju prezantoj të gjithë ekipin tonë.

Themelues, specialist i iGaming Aizat Chew

Tashmë dini shumë për mua nga teksti i mësipërm. Unë jam themeluesi i grupit tonë dhe kontrolloj të gjitha recensionet dhe artikujt që kolegët e mi krijojnë në gjuhë të tjera. Unë krijova 123betting.guru dhe koordinoj rritjen tonë në vende të tjera.
Email: aizat@123betting.guru

Specialist i iGaming, përkthyes Ivan Krajnc

Miku im i dashur. Ai vjen nga Sllovenia. Ai kërkon për ne kazino të reja dhe më pak të njohura në vendin e tij, shkruan recensione dhe udhëzues, si dhe përkthehet dhe përshtat recensionet për tregun slloven. Përgjegjës për sportnestave.bet.
Email: ivan@sportnestave.bet

Specialist i iGaming, përkthyes Georgios Ioannou

Georgios vjen nga Greqia. Greqia është një treg specifik kur bëhet fjalë për baste, kështu që na duhej dikush me njohuri të mëdha për lojërat e fatit atje. Georgios është përgjegjës për bet8-gr.com. Atje ai shkruan recensione të kazinove greke dhe i përkthehet dhe përshtat ato për tregun grek.
Email: contact@bet8-gr.com

Specialist i iGaming, përkthyes Dominik Fiola

Ai vjen nga Hungaria dhe jeton në qytetin e mrekullueshëm të Budapestit. Ne u takuam me Dominikun gjatë një prej konferencave të iGaming në Pragë. Një ekspert i madh dhe një person edhe më i mirë. Përgjegjës për sportfogadas.biz dhe të gjithë tregun hungarez.
Email: dominik@sportfogadas.biz

Specialist i iGaming, përkthyes Endrit Krasniqi

Njihuni me kolegun tonë më të ri. Endrit Krasniqi vjen nga Shqipëria dhe menaxhon për ne faqen e internetit www.bastesportive.net. Nëse jeni nga Shqipëria dhe dëshironi të dini se cili kazino ia vlen vëmendjen tuaj, ju lutemi vizitoni faqen tonë të re në gjuhën shqipe.
Email: contact@bastesportive.net

Specialist i iGaming, përkthyes Oliver Haugen

Oliver Haugen u bashkua kohët e fundit me ekipin tonë. Oliver vjen nga Norvegjia e bukur. Ai menaxhon për ne faqen e internetit norsk-bet.com.
Email: admin@norsk-bet.com