Bonuset e basteve sportive

Në këtë artikull, ne kemi përpiluar një listë të platformave dhe të kompanive tw ndryshme duke u fokusuar në bonuset e tyre. Këto mund të përfshijnë bonuse mirëseardhjeje, bonuse pa depozite, kthim parash dhe më shumë.

22Bet

Faqe Shqip
5/5
 • Shumë opsione pagese, duke përfshirë edhe kriptovalutat
 • Nuk ka kufizme për tërheqje
 • Shume gjuhe edhe monedha
 • Gama e gjerë e lojërave sportive dhe kazino
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesave janë të disponueshme në të gjitha vendet
 • Tërheqjet e fitimit ndonjëherë kërkojnë shumë kohë
100% deri në 13000ALL
Vizito ueb-siten

FEZbet

4.9/5
 • Gamë e gjerë lojërash sportive dhe kazino
 • Depozita dhe tërheqje përmes kriptovalutave
 • Uebsajt I shkëlqyer dhe I lehtë për tu naviguar
 • Nuk ka aplikacion celular
 • Kufir I ulët I tërheqjes 35,000$/muaj
100% deri në 100€
Vizito ueb-siten

Librabet

4.9/5
 • Gama e gjerë e basteve sportive dhe lojërave të kazinosë
 • Mbështetje për mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat
 • Kazino ndërkombëtare
 • Kufijtë e ulët të tërheqjes për lojtarët e rinj
100% deri në 100€
Vizito ueb-siten

1xbet

Faqe Shqip
4.8/5
 • Opsione të shumta bastesh
 • Aplikacioni celular
 • Monedha të shumta, mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat
 • Regjistrim i shpejtë
 • Livechat nuk është për të gjitha vendet
 • Një proces mjaft i gjatë verifikimi
100% deri në 12000ALL
Vizito ueb-siten

Powbet

4.8/5
 • Regjistrimi është i mundur nga shumica e vendeve
 • Gama e gjerë e basteve sportive
 • Koleksion i gjerë i lojërave të kazinosë
 • Nuk ka aplikacion celular
 • Të gjitha depozitat duhet të vihen bast 1 herë përpara tërheqjes.
100% deri në 100€
Vizito ueb-siten

Rabona

4.8/5
 • Kazino e madhe ndërkombëtare
 • Kazino pranon regjistrime nga shumë vende
 • Faqja është përkthyer në shumë gjuhë
 • Biseda e drejtpërdrejtë disponohet 24/7
 • Kufijtë e ulët të tërheqjes për lojtarët e rinj
100% e depozitës së parë deri në 100 EUR
Vizito ueb-siten

Wazamba

4.8/5
 • Lejon mënyra të shumta pagese
 • Gama e gjerë e basteve sportive
 • Një gamë e gjerë lojërash kazino
 • Uebfaqe moderne
 • Asnjë aplikacion celular
 • Kufijtë e ulët të tërheqjes për lojtarët e rinj
100% e depozitës së parë deri në 100 EUR
Vizito ueb-siten

Quickwin

4.7/5
 • Lloje të ndryshme bastesh sportive dhe lojëra kazino
 • Ueb faqe e shkëlqyer dhe e lehtë për tu naviguar
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Suporti permes bisedës së drejtpërdrejtë është i disponueshëm 24/7
 • Tërheqjet janë të mundshme vetëm pasi depozita të jetë luajtur plotësisht.
100% deri në 100€
Vizito ueb-siten
Load More

Si mund të identifikoni bonuset kryesore?

Në peizazhin e sotëm të basteve, çdo komapni qw operon nw bastet online ofron bonuse tërheqëse të mirëseardhjes, duke e bërë të vështirë zgjedhjen e më të mirës. Ndërsa disa bonuse të mirëseardhjes mund të duken tërheqëse, përcaktimi i zgjedhjes së duhur për ju mund të jetë i ndërlikuar. Si duhet tw vlerësoni një bonus për të përcaktuar cilësinë e tij?

Së pari, merrni parasysh profilin tuaj të lojtarit – çfarë lloj lojtari jeni, sa shpesh vizitoni platformën e basteve online dhe cili është buxheti juaj?

Për shembull, nëse jeni një lojtar që luani shumw mw rrallw,psh. ju bwheni pjesw çdo javë, duke zgjedhur një bonusi me një depozitë minimale të ulët dhe kërkesat e arsyeshme të basteve mund të jenë më të përshtatshme.

Si të merrni një bonus?

Para së gjithash, duhet të lexoni me kujdes termat dhe kushtet e bonuseve, pavarësisht nëse është një ofertë e duhur për përdoruesit e rinj ose një nga promovimet javore qw ofron kjo kompani.

Pasi të bëhet kjo, zakonisht ka hapa që duhen ndjekur. Nëse është një bonus mirëseardhjeje, duhet të krijoni një llogari, të siguroni dokumente identifikimi sipas nevojës dhe të përmbushni kriteret e depozitës ose të bastit të përshkruara në termat dhe kushtet.

Për të aktivizuar një bonus, zakonisht duhet të plotësoni kërkesat e bastit, të tilla si shanset ose shumat, dhe t’u përmbaheni rregullave dhe kushteve specifike.

Ju lutemi kushtojini vëmendje vlerës maksimale të treguar në ofertë: në rastin e një bonusi mirëseardhjeje, për shembull, nuk është vetë shuma e ofruar, por përqindja që përfaqëson kundrejt depozitës së parë ose bastit të parë. Përveç kësaj, është thelbësore të dihet se sa pagesa janë bërë dhe sa herë duhet vënë bast shuma e bonusit përpara se të tërhiqen fitimet.

Ja se si të merrni një bonus mirëseardhjeje: pesë hapa të thjeshtë

 1. Zgjidhni kompaninw e basteve që ju dwshiorni tw bashkoheni dhe shkoni te “Bonuset e mirëseardhjes” ose “Ofertat”; seksioni. Aty do të zbuloni të gjitha ofertat për lojtarët.
 2. Shiko termat dhe kushtet e bonusit, duke përfshirë çdo kufizim dhe kërkesë për bast.
 3. Pasi të zgjidhni bonusin, krijoni një llogari për të filluar. Regjistrohu. Jepni detajet.
 4. Plotësoni depozitën e kërkuar për të zhbllokuar bonusin. Ndërsa disa platforma të lojërave të fatit mund të ofrojnë bonuse pa depozita, ato zakonisht janë më pak fitimprurëse.
 5. Pasi të keni depozituar, bonusi i mirëseardhjes do të kreditohet në llogarinë tuaj. Ndonjëherë mund t’ju duhet të vendosni një kod për të aktivizuar këtë bonus.

Llojet e bonuseve të basteve

Ka lloje të ndryshme të bonuseve të bastebërësve, por të gjitha ato kanë një gamë që mund të jetë konfuze. Për t’i thjeshtuar gjërat, ne kemi përshkruar llojet e bonuseve të bastebërësve:

Bonusi i mirëseardhjes

Në baste, një bonus në mënyrë tipike i referohet një bonusi të mirëpritur që prodhuesit e basteve u ofrojnë përdoruesve të rinj. Një bonus mirëseardhjeje përfshin një pjesë të depozitës së bërë në platformë deri në një maksimum të caktuar të përcaktuar nga vetë faqja.

Bonuset e mirëseardhjes vijnë në forma të ndryshme, ku më të zakonshmet janë bonuset e depozitimit të parë ose të basteve. Shpërblimi zakonisht përbëhet nga një përqindje (50% ose 100%) e kufizuar në një shumë të bazuar në kushtet e kompanisw qw ofron shwrbimin online.

4 bonuset kryesore të mirëseardhjes

100% deri në 13000ALL
100% deri në 100€
100% deri në 100€
100% deri në 12000ALL

Bonusi i depozitës së parë

Kur regjistroheni në një platformë bastesh dhe bëni depozitën tuaj fillestare, mund të keni të drejtë për një bonus të depozitës së parë. Ky bonus, i cili mund të vijë në formën e parave të gatshme ose një përqindje bazuar në depozitën tuaj, zakonisht aktivizohet pasi plotësoni kërkesën minimale të depozitës të vendosur nga platforma. Është e rëndësishme të theksohet se specifikat e kushteve të bonusit, të tilla si përqindja e kthimit dhe kufiri maksimal i shpërblimit, mund të ndryshojnë midis platformave. Sigurohuni t’i kushtoni vëmendje këtyre detajeve përpara se të bëni depozitën tuaj.

Bonus pa depozitw

Një bonus pa depozitë është një lloj oferte që nuk kërkon që ju të depozitoni para. Në mënyrë tipike, këto shpërblime nuk janë aq të vlefshme sa bonuset e mirëseardhjes. Megjithatë, ato ofrojnë një shans të mirë për të eksploruar një faqe interneti të lojërave të fatit pa ndonjë rrezik financiar.

Disa kompani (megjithëse janë të rralla) ofrojnë një bonus pa depozitë. Ky bonus zakonisht varion nga 50 deri në 500 dollarë dhe jepet kur regjistroheni me operatorin pa pasur nevojë të depozitoni fonde ose të bëni baste.

Cashback bonus

Bonuset e kthimit të parave janë përfitime të ofruara nga faqet e basteve. Ata ju kthejnë disa nga paratë që keni humbur gjatë një periudhe, si një javë. Për shembull, nëse vini bast dhe humbni një shumë, faqja mund të rimbursojë një përqindje të asaj humbjeje.

Këto bonuse janë veçanërisht të mira për lojtarët që preferojnë të bëjnë baste të vogla, sepse ata mund të marrin 50% ose 100% të basteve të tyre, pavarësisht nëse fitojnë apo humbasin. Mos harroni se ky rimbursim vlen vetëm për bastet e bëra brenda një afati kohor. Bonuset e kthimit të parave janë gjithashtu perfekte për fillestarët që kërkojnë të provojnë bastet e rrezikut.

Bonus me një kod

Disa bonuse të mirëseardhjes kërkojnë që ju të vendosni një kod promocional. Ky kod duhet të vendoset kur regjistroheni ose kërkoni bonusin.

Shpërblime të shumta

Bonuset e shumëfishta janë një lloj promovimi i ofruar nga kompanitw e basteve në internet. Për shembull, një faqe bastesh mund të ofrojë një bonus 10% për baste të shumta në katër ngjarje sportive dhe një bonus 25% për baste të shumta në gjashtë ngjarje.

Termat dhe kushtet e bonusit

Përpara se të pranoni ndonjë bonus ose promovim nga faqet e basteve, gjeni kohë për të rishikuar me kujdes termat dhe kushtet. Këto udhëzime përshkruajnë se çfarë duhet të bëni për t’u kualifikuar për një bonus ose promovim dhe çdo kufizim që mund të zbatohet.

Për shembull, një bonus jepet vetëm pasi të keni vendosur një bast ose të përmbushni kriteret. Për më tepër, këto terma dhe kushte mund të kufizojnë bonusin në ngjarje sportive ose llojet e basteve.

Kuptimi i këtyre termave dhe kushteve është thelbësor për parandalimin e çështjeve ose konfuzionit në lidhje me promovimet e libralidhësve. Promovimet dhe shpërblimet mund të kenë caktuar afate, prandaj sigurohuni që të mbani parasysh datat e skadimit për t’u siguruar që të mos humbisni asnjë shpërblim.