Quickwin

Sot, le të zhytemi në QuickWin, një platformë bastesh sportive dhe kazino online në pronësi të Rabidi N.V. Kam kaluar një muaj duke eksploruar faqen e tyre të internetit, duke vendosur baste, duke provuar lojërat e kazinos, duke bashkëvepruar me mbështetjen e klientit dhe duke testuar metodat e pagesës për depozita dhe tërheqje. Më poshtë janë vëzhgimet e mia nga kjo përvojë. Mund ta lexoni recensionin ose të përdorni tabelën e përmbajtjes për të kaluar direkt te temat që ju interesojnë.

Disa informacione të rëndësishme

100% deri në 100€
Vizito ueb-siten
 • Pronari: Rabidi N.V.
 • Licensa: Curacao Gaming Authority
 • Suporti I klientit: support@quickwin.com, Live Chat
 • Themeluar: 2023
 • Aplikacion celular: Nr

Përdorimi i VPN-së nuk lejohet

Metodat e pagesës

Depozita: Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Moonpay

Tërheqja: Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, BitcoinCash, USDTether, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, USDCoin, DAI

Lojëra

Bast, Slots, Blackjack, Roulette, Video poker, Bingo, Baccarat, Live games, Craps and dice, Keno, Scratch cards, eSports betting, Crash games

Gjuhët

english

anglisht

çekisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, polonisht, arabisht, finlandisht, greqisht, hungarisht, norvegjez, portugalisht, turqisht

Quickwin Rishikimi

Përmbledhje e shkurtër

 • QuickWin ofron një gamë të gjerë sportesh, bonuse interesante dhe promovime.
 • QuickWin operon me licencë nga Curacao Gaming Authority
 • Është një kompani e sigurt dhe e besuar.
 • Bonusi i mirëseardhjes për bastet sportive është 100% deri në 100 EUR, ndërsa bonusi i kazinosë është 100% deri në 500 EUR dhe 200 rrotullime falas

Informacion bazë për QuickWin

QuickWin është një kompani e re që operon në treg, e themeluar në mars 2023. Kompania operon nën një licencë nga Antillephone N.V. Curacao E-Gaming me numrin 8048/JAZ. Kjo garanton siguri dhe integritet.

Rabidi N.V., zotëruesi i QuickWin, menaxhon gjithashtu kompani të tjera të njohura si Fezbet, Powbet, Wazamba, Rabona dhe Librabet.

QuickWin është serioz në lidhje me lojërat, zhvillimi I argëtimit të përgjegjshëm është qëllim I saj dhe bashkëpunon me organizata të tilla si GamCare.org.uk, gamblersanonymous.org.uk dhe gamblingtherapy.org për të promovuar praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Shpresoj që ky rishikim t’u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja. Çfarë mund të mësoni prej saj?

Bastet sportive në QuickWin

Quickwin sports betting

QuickWin është një platformë bastesh sportive që dallon nga konkurrenca. Nga një shikim i parë në faqe, është e qartë se kjo është një kompani e mirë. Një veçori e spikatur është gama e opsioneve të tyre sportive – ato ofrojnë mbi 30 sporte të ndryshme, nga ato të njohura si futbolli dhe basketbolli e deri te sportet më të veçanta.

QuickWin ofron jo vetëm një përzgjedhje të gjerë sportesh, por edhe koeficientë shumë më tërheqëse. Në shumë raste, koeficientët janë më të larta se në kompanitë e tjera që operojnë. Për më tepër, ekziston një gamë e gjerë për bastin tuaj, të tilla si “sipër/poshtë” ose “rezultati i saktë”

Sigurisht, ofrohen edhe bastet e drejtpërdrejta. Platforma është miqësore për përdoruesit. Faqja e basteve live përditësohet shpejt, duke shfaqur qartë dhe lehtë ndryshimin e koeficienteve. Koeficientët janë shumë konkurruese, dhe oferta e basteve është e gjerë (gola, kartonë të verdhë, etj.).

Më poshtë kam përfshirë një tabelë me të gjitha sportet e disponueshme në QuickWin.

Kazino QuickWin

QuickWin është një kazino që dallon nga konkurrenca. Një nga pikat e forta është seksioni me lojëra ekskluzive dhe një kategori të veçantë ”Arcade”. Oferta e lojës është vërtet mbresëlënëse.

Në QuickWin, do të gjeni një seksion të plotë kushtuar lojërave të disponueshme vetëm këtu. Kjo është një gjë e rrallë në botën e kazinove online. 25 tituj ju presin në këtë kategori, si Vikings Wild, Gates of Hades ose Club Royale Blackjack 3.

Slots dhe jackpote të njohura

Tifozët e lojërave elektronike do të jenë të kënaqur me përzgjedhjen e lojërave elektronike QuickWin. Do të gjeni emra të njohur si Book of Dead, Rotten dhe Origins. Dhe nëse jeni duke ëndërruar për fitore të mëdha, sigurohuni që t’i hidhni një sy seksionit të jackpots, ku presin lojëra si Temple Tumble 2.

Kazino live

QuickWin ka përgatitur një seksion lojërash me një ofrues të drejtpërdrejtë për ata që u mungon atmosfera e një kazinoje tradicionale dhe emocionet live. Blackjack Lobby, Speed Roulette dhe Super 8 Baccarat janë vetëm disa nga emrat e disponueshëm. Ata janë të gjithë në kohë reale, me ofrues të vërtetë dhe lojtarët.

Ofruesit e njohur të lojërave

QuickWin bashkëpunon me ofruesit më të mirë të lojërave të kazinosë. Midis tyre janë brende të njohura si Pragmatic Play, NetEnt dhe Evolution. Ka më shumë se 80 ofrues, titujt e të cilëve mund t’i kërkoni në një skedë të veçantë.

Navigimi i ueb faqes në internet QuickWin

Ueb faqja e internetit QuickWin bie në sy me dizajnin e saj të thjeshtë, të pastër dhe të errët. Jo vetëm që duket elegant, por është edhe miqësor me sytë, veçanërisht gjatë qëndrimeve të gjata online. Sidoqoftë, gjëja më e rëndësishme këtu është lehtësia e lundrimit. Ndihma e menusë dhe nënfaqet intuitive duke lundruar në ueb me një fllad.

Fatkeqësisht, gjatë eksperiencës sime online, shërbimi nuk u përkthye në shqip. Shpresoj se kjo do të ndryshojë së shpejti, por tani për tani duhet të mbështetemi në versionin anglisht. Megjithatë, ky nuk është një problem i madh, pasi faqja është e drejtpërdrejtë dhe e lehtë për t’u përdorur.

Vlen të përmendet edhe shpejtësia e ngarkimit të faqes. Gjithçka funksionon pa probleme dhe pa probleme, gjë që është veçanërisht e rëndësishme kur luani lojëra të drejtpërdrejta ose kazino live.

Faqja e internetit për celular

Megjithëse QuickWin nuk ka asnjë aplikacion celular, nuk ka asnjë arsye për t’u zhgënjyer. Faqja është plotësisht e optimizuar për pajisjet celulare, kështu që nuk do të jetë problem të bashkohesh me një bast të shpejtë ose të luash në kazino.

Unë shpesh përdor QuickWin në telefonin tim dhe duhet të pranoj se versioni celular është shumë miqësor për përdoruesit. Qasja në meny është e lehtë, faqet ngarkohen shpejt dhe grafika duken të shkëlqyera në ekranet më të vegjël. Veçanërisht, shumica e veçorive të disponueshme në versionin e desktopit janë gjithashtu të disponueshme në një smartphone.

Menyra pagese

Quickwin ofron opsione interesante pagese për lojtarët shqiptarë. Ju mund të përdorni Skrill, Skrill 1-Tap dhe Neteller për të depozituar. Përveç kësaj, ekziston një opsion për të blerë kriptomonedha duke përdorur Moonpay.

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, ju mund të përdorni të njëjtat metoda pagese dhe përveç kësaj kriptomonedhat. Natyrisht, ne mund t’i konvertojmë ato në EUR ose USD paraprakisht duke përdorur Moonpay.

Depozita minimale është 10EUR dhe tërheqja maksimale është 5000EUR për të gjitha metodat e pagesës. Tërheqja përmes Skrill arriti në llogarinë time pas 5 orësh dhe përmes Bitcoin pas 2 orësh. Mjaft mirë.

Shërbimi i Klientit

Quickwin ofron mbështetje për klientët përmes emailit dhe chat-it live. Unë provova si chat-in live ashtu edhe mbështetjen me email dhe në të dyja rastet mora një përgjigje të shpejtë dhe gjithëpërfshirëse.

Në rastin e chat-it live, mora një përgjigje pothuajse menjëherë. Brenda një ose dy minutash, një përfaqësues i shërbimit të klientit trajtoi çështjen time. Komunikimi përmes emailit ishte më i ngadaltë, por ende i pranueshëm, pasi mora një përgjigje brenda disa orësh. Kështu, nëse keni nevojë për ndihmë të shpejtë, chat-i live është opsioni më i shpejtë, por emaili është gjithashtu në rregull nëse nuk ka presion kohor.

Quickwin nuk ofron mbështetje në gjuhën shqipe. Kërkohet komunikimi në gjuhën angleze.

Metoda e kontaktitKoha e përgjigjesKontakti
EmailDeri në 24 orësupport@quickwin.com
Live Chatderi në disa minutaE disponueshme në faqen e internetit

Lojërat e Përgjegjshme

Quickwin bashkëpunon me GamCare.org.uk, gamblersanonymous.org.uk dhe gamblingtherapy.org për të trajtuar në mënyrë efektive çështjet që lidhen me lojërat e fatit problematike dhe ndikimet e tyre negative.

Si një lojtar, unë besoj se lojërat e përgjegjshme janë një temë e rëndësishme. Quickwin demonstron angazhimin e tij duke i kushtuar një seksion në faqen e tij të internetit kësaj çështjeje.

Ky seksion ofron burime për menaxhimin e aktiviteteve të lojërave të fatit për një përvojë të këndshme pa pasoja negative. Quickwin inkurajon të gjithë përdoruesit të luajnë në mënyrë të përgjegjshme dhe ofron mjete si kufijtë e humbjeve, kufizimet e basteve dhe veçoritë e vetë-përjashtimit që mund të jenë mjaft të dobishme.

Këndvështrime nga ekspertë të tjerë

Kam një vlerësim të lartë për dy faqe që ofrojnë informacion të besueshëm rreth industrisë së lojërave të fatit: casino.guru dhe askgamblers.com. Ata janë ndër të paktët, si ne, që përpiqen t’i rishikojnë kazinotë me ndershmëri. Atëherë, çfarë mendojnë ekspertët e casino.guru dhe askgamblers.com për Quickwin?

 • Natalia Burlutskaia nga Casino.guru i dha Quickwin një vlerësim prej 9.7/10 dhe një “Indeks Sigurie” shumë të lartë. Unë pajtohem me një vlerësim kaq të lartë. Reagimet e përdoruesve të casino.guru janë të përziera.
 • Irena Ducic nga askgamblers.com i dha Quickwin një vlerësim prej 4.3/10. Ende nuk ka reagime nga përdoruesit.

Termat dhe Kushtet

Unë i konsideroj Termat dhe Kushtet të kazinove si të drejta

Kufiri i ulët i tërheqjes: 35,000 $/muaj

Tërheqjet janë të mundshme vetëm pasi depozita të jetë luajtur plotësisht.

Bonuset

Aktualisht, Quickwin po ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të basteve sportive – 100% e depozitës së parë deri në 100€.

Si të merrni bonusin?

 1. Regjistroni një llogari
 2. Bëni depozitën tuaj të parë.
 3. Plotësoni kërkesën e xhiros prej 1 herë depozitës fillestare me kuota minimale 1.50.
 4. Merrni një bonus 100%.

Ky ofertë është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që janë regjistruar dhe kanë bërë depozitën e tyre të parë me para reale.

Për Termat dhe Kushtet e detajuara, vizitoni faqen zyrtare të Quickwin.

Aktualisht, Quickwin po ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të kazinos – 100% e depozitës së parë deri në 500€ dhe 200 Rrotullime Falas.

Si të merrni bonusin?

 1. Bëni një depozitë minimale prej 20€.
 2. Vizitoni seksionin “Bonusi im” në profilin tuaj dhe aktivizoni promocionin.
 3. Filloni të luani me paratë bonus.

Nëse dëshironi të lexoni më shumë rreth këtij bonusi ose të regjistroni një llogari, ju rekomandoj të përdorni këtë lidhje.

Përmbledhja dhe vlerësimi im

Endrit Krasniqi

Siguria
Basti sportiv
Kazino
Suporti I klientit
Metodat e pagesës

Pasi kalova kohë duke përdorur QuickWin, unë do ta vlerësoja këtë platformë me 4.7 nga 5 në përgjithësi. Ky rishikim merr parasysh faktorë të tillë si gama e sporteve të ofruara, kuotat konkurruese të ofruara dhe koleksioni i gjerë i lojërave të kazinos. Për më tepër, platforma ofron mbështetje të mirë për klientët dhe një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur.

4.7
pros
Lloje të ndryshme bastesh sportive dhe lojëra kazino
Ueb faqe e shkëlqyer dhe e lehtë për tu naviguar
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Suporti permes bisedës së drejtpërdrejtë është i disponueshëm 24/7
cons
Tërheqjet janë të mundshme vetëm pasi depozita të jetë luajtur plotësisht.

FAQ

 • Çfarë lloj bonusesh ofron QuickWin për bastet sportive?

  QuickWin ofron një bonus 100% për depozitën e parë, deri në 100 EUR.

 • Çfarë lloje bonusesh janë të disponueshme në kazino?

  Në kazinonë QuickWin, bonusi është 100%, deri në 500 EUR dhe ju gjithashtu merrni 200 rrotullime falas.

 • Si mund të kontaktoj shërbimin ndaj klientit?

  Ka dy mënyra për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit: bisedë e drejtpërdrejtë ose email në support@quickWin.com. Në të dyja rastet, do të merrni ndihmë të shpejtë dhe efikase, vetëm në anglisht.

 • A është QuickWin një libralidhës i sigurt?

  Po, QuickWin ka një licencë të lëshuar nga Curacao Gaming Authority, i cili garanton se platforma përputhet me standardet e industrisë për sa i përket sigurisë dhe lojës së ndershme. Ata gjithashtu punojnë me organizata të tilla si GamCare.org.uk, gamblersanonymous.org.uk dhe gamblingtherapy.org për të ofruar mbështetje efektive për njerëzit me varësi ndaj lojërave të fatit.

Verifikuar nga: Aizat Chew

  Autori Endrit Krasniqi

  Unë jam Endrit Krasniqi. Unë jam i specializuar në bastet sportive dhe shpesh herë ndaj informacione të ndryshme në lidhje me bastet në faqen time të internetit. Në lidhje me kompanitë që ofrojnë lojërat e fatit, strategjitë e basteve dhe kazinove online. Unë kam përgatitur një udhëzim të plotë për fushën e lojërave të fatit në Shqipëri dhe më gjerë. Falë njohurive të ndryshme dhe ekspertizës sime, përpiqem t'u ofroj lexuesve detaje të përditësuara dhe rekomandime të një nivelit të lartë.

  Quickwin

  4.7/5