FEZbet

FEZbet është një platformë bastesh dhe kazino online në pronësi të Rabidi N.V. dhe e themeluar në vitin 2020. A është FEZbet një kompani bastesh e sigurt? E kam kontrolluar dhe dëshiroj të ndaj përvojën time me ju. Më poshtë do të gjeni recensionin tim bazuar në testin tim 30-ditor.

Disa informacione të rëndësishme

100% deri në 100€
Vizito ueb-siten
 • Pronari: Rabidi N.V.
 • Licensa: Curacao Gaming Authority
 • Suporti I klientit: support@fezbet.com, Live Chat
 • Themeluar: 2020
 • Aplikacion celular: Nr

Metodat e pagesës

Visa, Lunu, mastercard, paysafecard, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Jeton, Apple Pay, bitcoin, litecoin, ethereum, ripple, Google Pay

Lojëra

Bast, Slots, Blackjack, Jackpot games, Roulette, Video poker, Bingo, Baccarat, Live games, Craps and dice, Keno, Scratch cards, eSports betting, Crash games

Gjuhët

english

anglisht

Anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, rusisht, spanjisht, arabisht, finlandisht, greqisht, hungarisht, norvegjez, polonisht, portugalisht

FEZbet Rishikimi

Dëshironi që të shmangni në internet ato komapni që premtojnë më shumë sec kanë mundësi të ofrojnë? Unë kam hasur në një sistuatë të ngjashme dhe e kuptoj këtë zhgënjim.

Kjo është aryseja pse mu desh të hulumtoja një muaj më parë, nëse kjo është e vërtetë edhe në lidhje me FEZbet. Ja cfarë morra vesh ?

Në sektorin e njohur të lojërave të fatit, FEZbet shquhet për ndërfaqen e tij të lehtë për t’u përdrur, lojërat e ndryshme të ofruara dhe mbështetjen e klientëve gjithmonë të disponueshëm. Ju lutem vazhdoni të lexoni për rishikimin tonë të gjerë të FEZbet Casino, ku do të flas për përvojnë time në këtë rrugëtim online.

Përmbledhje e shkurtër

 • FEZbet operon me një licensë të dhënë nga Curacao Gaming Authority.
 • Është një kompani e sigurt dhe e besuar
 • Bonusi I mirëseardhjes është 100% deri në 100EUR, ndersa në kazino është 100% deri në 500EUR dhe 200 rotullime falas.

Informacioni bazë për FEZbet

Që nga fillimi I tij në vitet 2020, FEZbet ka qenë një destinacion I gjallë për lojtarët e lojërave në internet. Është gjithashtu një kompani e besueshme, pasi është e pajisur me një licensë me reputacion nga Curacao Gaming Authority për të ofruar mbi 10000 lojëra duke përfshirë elektronike të njohura dhe lojëra të drejtpërdrejta.

Për më tepër, partneriteti midis TST Fair Gaming do të garantojë më tej një lojë të ndershme dhe të sigurt, kështu që lojërat I kanë kaluar të gjitha teste përkatëse sa I përket sigurisë. Si rezulatat, FEZbet ka rritur besueshmërinë e tij duke ofruar lojëra të ndershme përmes teknologjisë së saj të gjeneruar në numëra të rastësishme (RNG).

Për më tepër, nëse merrni me to, mund të prisni një përvojë të pandërprerë gjatë rotullimit të bobinave, ose bastit në sportet tuaja të preferuara FEZbet.

Në këtë përmbledhje në do të shqyrtojmë disa vecori që e bëjnë FEZbet një nga platformat më të mira online.

Cfarë mund të mësoni nga ky rishikim ?

Cila është oferta e basteve sportive të FEZbet?

Oferta e basteve sportive të FEZbet është shumë e mirë. Gjatë testit 30-ditor, unë vendosa një total prej mbi 200 bastesh të ndryshme. Shumica e ngjarjeve që më interesuan ishin të disponueshme dhe kuotat ishin mesatarisht 5% më të larta se konkurrenca. Çfarë tjetër?

Si fillim, platforma ofron më shumë se 30,000 ngjarje me koeficientë fiks, po është e vërtetë 30,000 mijë! Kjo lejon që ju të vendosni bastin tuaj në sporte të ndryshme nga futbolli, basketbolli te tensi dhe kriket. Më besoni unë I kam tesuar të gjitha kompanitë që operojnë dhe është e rrallë që të gjesh një përzgjedhje kaq të gjerë.

FEZbet gjithashtu ofron më shumë se 250 tregje futbolli. Pavarësisht nëse jeni një tifoz I Premier League ose La Liga, me siguri do të gjeni atë që ju intereson. Paraqitja që bëhet online është intuitive.

Tradicionalisht, menyja kryesore është në krye, me një listë të sporteve të disponueshme në të majtë me një listë të ngjarjeve për të vendosur bastin tuaj. Nëse zgjidhni një ngjarje për të vendosur bast, fleta e bastit shfaqet në të djathtë.

Fezbet sports betting

Më poshtë është bashkangjitur një tabelë me të gjithë serinë e sporteve që ofron FEZbet.

Çfarë mendoj për bastet live në FEZbet?

Bastet e drejtpërdrejta në FEZbet janë shumë të mira. Ka rreth 20 sporte të ndryshme në dispozicion dhe kuotat janë mesatarisht 3% më të larta se konkurrenca. Bastet sportive live janë një mundësi e mirë sepse ju lejojnë që të vendosni bast për një ngjarje në kohë reale, nga ndeshjet e futbollit, basketbollit dhe tenis.

Koeficientet thuajse ndryshojne me njeherë dhe paraqesin rrjedhen e ndeshjes. Nese jeni te shpejte dhe vigjilent, mund te perfitoni nga cdo situatë e re. Më pëlqen kjo vecori sepse mund të ndjek dhe të vendos në bazë të ndeshjes.

Përvoja ime me kazinon FEZbet

Përvoja ime me kazinon FEZbet është shumë pozitive. E testova kazinon për 7 ditë dhe është e vështirë për mua të gjej ndonjë të metë.

Midis ofruesve të softuerit do të gjeni kompanitë më të famshme si Netent, Playtech, Evolution Gaming, Pragmatic Play dhe shumë të tjera.

Cila lojëra janë në dispozicion ?

Ky kazino ofron saktësisht 9,835 makina slot, që është e shkëlqyer. Përveç kësaj, 304 variante të ndryshme të lojërave të tavolinës dhe 1,039 Jackpots. Një total prej 11050 lojërash. Mbresëlënëse.

Në anën e majtë të ekranit kemi qasje të lehtë në të gjitha kategoritë. Nëse nuk e dini se çfarë të luani, ka një listë me 400 lojërat më popullore. Natyrisht, më të famshmit janë Gonzo’s Quest, Mystic Mirror, Bonanza dhe Book of Dead. Ju gjithashtu mund të zgjidhni bazuar në ofruesin e softuerit, të cilët janë gjithsej 124.

Kur bëhet fjalë për lojërat e tavolinës, tradicionalisht, si në çdo kazino, kishte ruletë, blackjack, bakarat dhe poker. Në total, ka gjithashtu mbi 70 lojëra të ndryshme me letra.

Kazinoja live ofron 575 lojëra. Natyrisht, këto janë kryesisht variante të ndryshme të ruletës, bakaratit, blackjack dhe pokerit. Pavarësisht kësaj, përzgjedhja është mbresëlënëse.

Ëebsite edhe navigimi

Dizajni I faqes së internetit të FEZbet është I thjeshtë, por tërheqës dhe ofron një përvojë tepër të këndshme për përdoruesin. Fatkeqësisht, faqja nuk është e përkthyer në shqip, por kjo do të jetë mirë për shumicën e lojtarëve.

Kur vizitova për herë të parë faqen, gjeta shpejt atë që kërkoja. Faqja është e lehtë për t’u përdorur dhe kategoritë janë të organizuara mirë. Kjo më ndihmon që të kuptoj shpejt se si të vendos bastin tim të parë.

Duhen vetëm 5 klikime për të vendosur një bast. Gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni lojën tuaj dhe llojin e bastit, pastaj të konfirmoni me 2 klikime.

Faqja në celular

Megjithëse FEZbet nuk ofron një aplikacion celular, versioni I uebit celular është I përshtatshëm për përdoruesit dhe I përshtatur për nevojat e lojtarëve. Kur testova në një pajisje celulare, përdora të gjitha vecoritë e versionit desktop.

Të gjitha vecoritë, nga bastet sportive te kazinoja dhe shërbimi I klientit janë të aksesueshme. Lundrimi është I lehtë dhe kategoritë janë të organizuara mirë, duke e bërë faqen të rehatshme për t’u përdorur edhe në ekrant më të vogla. Edhe pa një aplikacion faqja funskionon në mënyrë të përsosur në të gjithë telefonat celularë.

Cilat metoda pagese mund të përdorni në FEZbet?

Ju mund të përdorni portofolet elektronikë si Neteller, Skrill, si dhe kartat të tilla si Visa dhe mastercard. Ekzsistojnë gjithashtu metoda alternative si Apple Pay, Google Pay, Bitcoin, Litecoin, Etherium dhe Ripple.

Per ata që preferojne metoda me tradicionale, transfertat bankare dhe kartat e parapaguara te tilla si Paysafecard janë gjithashtu të disponueshme. Të gjitha mënyrat e pagesës janë të sigurta dhe mbrojnë inoformacionin personal të përdoruesve.

Opsionet e ndryshme të pagesave thjeshtojnë procesin e depozitimit dhe tërheqjes, pavarësisht nga preferencat dhe nevojat tuaja. Pervec kësaj, platformat ofrojnë udhëzime të detajuara për depozitimin dhe tërheqjen, gjë që është shumë më e dobishme për lojtarët e rrinj.

Çfarë mendoj për mbështetjen ndaj klientit?

Për mendimin tim, shërbimi ndaj klientit është një aset I shkëlqyer për FEZbet. Unë I kam provuar të dyja metodat e kontaktit: email dhe bisedë live. Të dyja opsionet janë të besueshme dhe të shpejta, por biseda live është mënyra më e shpejtë e kontaktit.

Gjatë basteve, has një problem dhe kërkova ndihmë përmes bisedës live. Unë e shpegoja cështejn time në gjuhën shqipe dhe përgjigjia që morra ishte anglisht. Kjo do të thotë që shërbimi ofron zgjidhjen e problemit, por mbështetja zyrtare nuk ofrohet në gjuhën shqipe.

Ju gjithashtu mund të kontaktoni FEZbet duke dërguar email support@fezbet.com Përgjigjia përmes këtij kanali është po aq profesionale, përvec se do të kërkojë pak kohë në kthim.

Metoda e kontaktitKoha e përgjigjesKontakti
EmailDeri në 24 orësupport@fezbet.com
Live Chatderi në disa minutaE disponueshme në faqen e internetit

Si të regjistroni një llogari?

Për të regjistruar një llogari në FEZbet, ndiqni udhëzimet në ekran dhe vendosni detajet tuaja personale bazë si emrin, adresën e emailit dhe fjalëkalimin. Pastaj duhet të konfirmoni adresën tuaj të emailit dhe mund të filloni të luani!

Sistemi është shumë i lehtë për t’u përdorur dhe procesi i regjistrimit më merr saktësisht 2 minuta.

Dua të shtoj se kjo platformë plotëson të gjitha standartet e sigurisë në mënyrë që të jeni të sigurt që informacioni juaj personal është I sigurt. Nëse hasni ndonjë problem gjatë procesit të regjistrimit, mbështetja e klientit është gjithmonë në dispozicion për t’ju ndihmuar. Thjesht përdorni opsionin e bisedës live, sic bëra une, dhe menjëherë do të merrni përgjigjen e nevojshe.

Kumarri I përgjegjshëm

Platforma e bën të lehtë gjetjen e informacionit dhe mjeteve për t’ju ndihmuar të menaxhoni zakonet tuaja të lojërave të fatit me përgjegjësi. Mund të vendosni kufij, të bëni një pushim nga loja dhe madje të bllokoni përkohësisht llogarinë tuaj nëse është e nevojshme.

Cdo lojtar I bixhozit duhet të marrë seriozisht bixhozin e përgjegjshëm dhe jam I luntur të them se FEZbet e bën.

Këndvështrime nga ekspertë të tjerë

Kam një vlerësim të lartë për dy faqe që ofrojnë informacion të besueshëm rreth industrisë së lojërave të fatit: casino.guru dhe askgamblers.com. Ata janë ndër të paktët, si ne, që përpiqen t’i rishikojnë kazinotë me ndershmëri. Atëherë, çfarë mendojnë ekspertët e casino.guru dhe askgamblers.com për FEZbet?

 • Natalia Burlutskaia nga Casino.guru i dha FEZbet një vlerësim prej 9.7/10 dhe një “Indeks Sigurie” shumë të lartë. Përvoja ime është e ngjashme.
 • Goran Gaćeša nga askgamblers.com i dha FEZbet një vlerësim prej 6.8/10 dhe komentet e lojtarëve në faqe janë mjaft të mira.

Termat dhe kushtet

Unë I konsideroj të drejta termat edhe kushtet

Kufiri I ulët I tërheqjes: 35,000$/muaj

Çfarë bonusi mirëseardhje ofron FEZbet?

Aktualisht, FEZbet po ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të basteve sportive – 100% e depozitës së parë deri në 100€.

Si të merrni bonusin?

 1. Regjistroni një llogari
 2. Bëni depozitën tuaj të parë.
 3. Plotësoni kërkesën e xhiros prej 1 herë depozitës fillestare me kuota minimale 1.50.
 4. Merrni një bonus 100%.

Ky ofertë është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që janë regjistruar dhe kanë bërë depozitën e tyre të parë me para reale.

Për Termat dhe Kushtet e detajuara, vizitoni faqen zyrtare të FEZbet.

Aktualisht, FEZbet po ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të kazinos – 100% e depozitës së parë deri në 500€ dhe 200 Rrotullime Falas.

Si të merrni bonusin?

 1. Bëni një depozitë minimale prej 20€.
 2. Vizitoni seksionin “Bonusi im” në profilin tuaj dhe aktivizoni promocionin.
 3. Filloni të luani me paratë bonus.

Nëse dëshironi të lexoni më shumë rreth këtij bonusi ose të regjistroni një llogari, ju rekomandoj të përdorni këtë lidhje.

Përmbledhje dhe vlerësim im

Endrit Krasniqi

Siguria
Basti sportiv
Kazino
Suporti I klientit
Metodat e pagesës

Bazuar në analizat e hollësishme dhe përvojën personale unë e vlerësoj platformën FEZbet 4.9 nga 5. Kompania me ka lënë përshtypjet më të mira. Platforma miqësore dhe përdoruesit, ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh dhe ofron shërbim të shkëlqyer ndaj klientit.

Nëse më duhet të rendisja dicka që nuk më pëlqen, do të mungonte përkthimi I faqes në shqip edhe aplikacioni celular. Gjithashtu, nuk do të thoja se më pëlqen kufiri I ulët I tërheqjes për lojtarët e rrinj, I cili është 35,000 dollarë në muaj.

Në përgjithësi, rekomandoj FEZbet, është një zgjedhje e mirë për këdo që është I interesuar në bastet sportive . faqja është e sigurt dhe ploëtsisht e licensuar, me një gamë të shkëlqyer bastesh dhe lojërash kazino dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit.

4.9
pros
Gamë e gjerë lojërash sportive dhe kazino
Depozita dhe tërheqje përmes kriptovalutave
Uebsajt I shkëlqyer dhe I lehtë për tu naviguar
cons
Nuk ka aplikacion celular
Kufir I ulët I tërheqjes 35,000$/muaj

FAQ

 • Cfarë bonusi ofron FEZbet?

  Bonusi I kazinosë është 100% deri në 500EUR, plus 200 rrotullime falas dhe 1 Gaforre bonus.

 • Cilat janë metodat për të kontaktuar shërbimin e klientit ?

  Shërbimi I klientit është I mundur përmes bisedave live edhe email.

 • Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në FEZbet?

  Metodat e pagesës të disponueshme në Fezbet përfshijnë Visa, Lunu, Mastercard, Paysafecard, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Jeton, Apple Pay, bitcoin, litecoin, ethereum, ripple dhe Google Pay.

 • A është FEZbet I sigurt ?

  Po, FEZbet është I sigurt është një ofertues I cili është I licensuar nga autoritetet përkatëse për shërbimin që ofron . Kjo do të thotë që I gjithë shërbimi është në përputhje me rregullat dhe praktikat, kërkohet për të ofruar shërbime të kazinosë në internet.

Verifikuar nga: Aizat Chew

Autori Endrit Krasniqi

Unë jam Endrit Krasniqi. Unë jam i specializuar në bastet sportive dhe shpesh herë ndaj informacione të ndryshme në lidhje me bastet në faqen time të internetit. Në lidhje me kompanitë që ofrojnë lojërat e fatit, strategjitë e basteve dhe kazinove online. Unë kam përgatitur një udhëzim të plotë për fushën e lojërave të fatit në Shqipëri dhe më gjerë. Falë njohurive të ndryshme dhe ekspertizës sime, përpiqem t'u ofroj lexuesve detaje të përditësuara dhe rekomandime të një nivelit të lartë.

FEZbet

4.9/5