Librabet

Librabet është një platformë bastesh dhe kazino online në pronësi të Rabidi N.V. dhe e themeluar në vitin 2018. A është Librabet një kompani bastesh e sigurt? E kam kontrolluar dhe dëshiroj të ndaj përvojën time me ju. Më poshtë do të gjeni recensionin tim bazuar në testin tim 30-ditor. Shpresoj të merrni të gjithë informacionin që ju nevojitet.

Disa informacione të rëndësishme

100% deri në 100€
Vizito ueb-siten
 • Pronari: Rabidi N.V.
 • Licensa: Curacao Gaming Authority
 • Suporti I klientit: support@librabet.com, Live Chat
 • Themeluar: 2018
 • Aplikacion celular: Nr

Përdorimi i VPN-së nuk lejohet

Metodat e pagesës

Visa, Lunu, mastercard, paysafecard, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Jeton, MiFinity, Apple Pay, bitcoin, litecoin, ethereum, ripple, Google Pay, bank transfer

Lojëra

Bast, Slots, Blackjack, Roulette, Video poker, Bingo, Baccarat, Live games, Craps and dice, Keno, Scratch cards, eSports betting, Crash games

Gjuhët

english

anglisht

Anglisht, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, polonisht, norvegjeze, hungarisht, spanjisht, portugalisht, greqisht, çekisht

Librabet Rishikimi

Eksperienca ime në Librabet ka qenë mjaft e gjerë. Një muaj lundrim duke eksploruar platformën e tyre, duke vendosur baste dhe duke provuar lojërat e kazinosë, duke ndërvepruar me suportin e klientëve dhe duke menaxhuar depozitat dhe tërheqjet e mia përmes metodave të pagesës. Kam mbledhur disa të dhëna për të ndarë.

Përmbledhje e shkurtër

 • Librabet ofron një gamë të gjerë sportesh, bonuse interesante dhe promovime të ndryshme.
 • Librabet operon me licencë nga Curacao Gaming Authority.
 • Bonusi i mirëseardhjes për bastet sportive është 100% deri në 100 EUR, ndërsa bonusi i kazinosë është 100% deri në 500 EUR dhe 200 rrotullime falas.

Informacion bazë rreth Librabet

Rabidi N.V. zotëron LibraBet.com, e cila është e regjistruar në Curacao me numrin 151791. Ajo ka një licencë nga Antillephone N.V., e cila është miratuar nga qeveria e Curacaos me numrin e licencës 8048/JAZ.

Pavarësisht se është relativisht një kompani e re në skenë që nga themelimi i saj në vitin 2018, Librabet ofron një sërë ngjarjesh sportive dhe opsione bastesh live që plotësojnë nevojat për fanatikët e sportit. Për më tepër, përzgjedhja e lojërave të kazinosë siguron argëtim për ata që janë të prirur drejt lojërave me letra, lojëra elektronike dhe më shumë.

Shpresoj që ky rishikim t’u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja. Çfarë mund të mësoni prej saj?

Bastet sportive

Librabet sports betting

Librabet ofron një sërë zgjedhjesh në bastet sportive, me mbi 30 sporte, nga ato të njohura si futbolli, tenisi dhe basketbolli e deri te opsionet e veçanta si sportet motorike. Paraqitja e uebit është e përshtatshme për përdoruesit dhe e drejtpërdrejtë, duke e bërë lundrimin të qetë dhe intuitiv.

Në anën, ka një listë të sporteve nga të cilat mund të zgjidhni, ndërsa ngjarjet e ardhshme shfaqen në mes. Në anën e djathtë, do të gjeni fletën e bastit.

Koeficientët e Librabet janë konkurruese në krahasim me prodhuesit e tjerë të basteve. Përveç basteve klasike, ato ofrojnë opsione shtesë si baste me handikap ose nën/mbi. Bastet e drejtpërdrejta janë gjithashtu një opsion, me ndryshime të gjasave të drejtpërdrejta dhe një përzgjedhje të gjerë ngjarjesh për të bërë parashikimin tuaj.

Ja tabela me të gjitha sportet e disponueshme në Librabet.

Kazino Librabet

Librabet Casino është një platformë e zhvilluar nga më të mirët e fushës në këtë industri. Të gjithë zhvilluesit kanë kuruar një përzgjedhje lojërash kazino nga ofruesit kryesorë si NetEnt, Quickspin, EGT, Yggdrasil, Quickfire, Playn&Go ELK Studios, Pragmatic Play dhe Evolution Gaming për të siguruar që çdo lojtar të gjejë diçka që i pëlqen dhe I përshtatet.

Çfarë lojërash mund të luani në Librabet?

Ato ofrojnë shërbime të ndryshme, duke përfshirë lojëra elektronike për video, ruletë, poker, baccarat dhe më shumë. Disa tituj të njohur të lojërave elektronike përfshijnë Book Of Oz, Legend Of The White Buffalo, Mad Monkey Mad, Wild Plunder, Mystic Mirror and Robin Of Sherwood.

Tifozët që shijojnë lojërat e çmimit të parë do të zbulojnë opsione të ndryshme për të eksploruar, duke përfshirë tituj si Secrets Of Alchemy 100 Cats, Zodiac Wheel, White Wolf Versailles Gold dhe Venezia D’Oro.

Për më tepër, Librabet përmban një kazino të drejtpërdrejtë ku tregtarët e vërtetë kryejnë lojëra në kohë reale. Cilësia e përvojës është mbresëlënëse, dhe gama e lojërave është e gjerë.

Përdorshmëria e uebit

Ueb faqja e internetit Librabet spikat me temën e saj që bie në sy. Ikonat e qarta në sfondin e kundërt e bëjnë të lehtë shfletimin nëpër kategoritë e basteve sportive. Dizajni është miqësor dhe i drejtpërdrejtë, me kategori të shfaqura në krye të faqes, të tilla si bastet sportive, bastet live, lojërat e kazinosë dhe argëtimi i drejtpërdrejtë i kazinosë.

Librabet ofron opsione klasifikimi për lojërat bazuar në ofruesit ose llojet. Për më tepër, përdoruesit mund të përdorin funksionin e kërkimit për të gjetur titujt në mënyrë efikase. Ueb faqja funksionon pa probleme dhe me efikasitet pa vonesa apo ndërprerje, duke siguruar një përvojë të lojës.

Nuk ka version në gjuhën shqipe

Një dobësi aktualisht është mungesa e një përkthimi në gjuhën shqipe. Sidoqoftë, ndërfaqja intuitive ndihmon në zbutjen e këtij problemi.

Versioni celular

Megjithëse isha ende duke kërkuar për një aplikacion të dedikuar celular Librabet, versioni celular ka të njëjtin pamje dhe funksionalitet të hijshëm si versioni i kompjuterit. Kalimi midis basteve sportive dhe lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë është i lehtë dhe i përshtatshëm.

Menyra pagese

Librabet ofron një sërë mënyrash pagese për depozitimin e shumave, duke përfshirë Visa, Lunu, Mastercard, Paysafecard, Skrill, Neteller etj. Gama është e gjerë, me zgjedhje si kartat e kreditit, portofolat elektronike, madje edhe kriptovalutat si Bitcoin dhe Ethereum.

Procesi i tërheqjeve është po aq i thjeshtë. Librabet pretendon se tërheqjet zgjasin deri në 3 ditë pune, por zakonisht deri në 24 orë. Për shembull, një tërheqje nga transferta bankare shfaqet në llogarinë time rreth mesditës të nesërmen. Tarifat për depozitat dhe tërheqjet janë gjithashtu të ulëta, kështu që përvoja juaj me Librabet në këtë aspekt duhet të jetë po aq e mirë sa e imja.

Shërbimi ndaj klientit

Librabet ofron dy mënyra për të kontaktuar, me mbështetjen e klientit. Nëse keni një pyetje ose preferoni komunikim me shkrim, mund të dërgoni një email në support@librabet.com. Zgjodha këtë metodë kur pata një pyetje në lidhje me procesin e pagesës dhe mora një përgjigje brenda një dite pune.

Bisedë e drejtpërdrejtë për ndihmë të menjëhershme

Kur keni nevojë për ndihmë, veçoria e bisedës së drejtpërdrejtë është një opsion. Ikona e bisedës është gjithmonë e dukshme në faqe, duke ju lejuar të filloni një bisedë në çast. Unë personalisht e përdora këtë veçori kur pata një pyetje gjatë vizitës sime në faqen e internetit. Ekipi ishte jashtëzakonisht i dobishëm dhe e zgjidhi menjëherë problemin tim.

Është e rëndësishme të theksohet se mbështetja e klientit në Librabet ofrohet aktualisht vetëm në anglisht.

Mënyra e kontaktitKoha e përgjigjesDetajet e kontaktit
EmailDeri në 24 orësupport@librabet.com
Live Chatderi në disa minutaE disponueshme në faqen e internetit

Si të regjistroni një llogari?

Regjistrimi i një llogarie në Librabet doli të ishte i lehtë. Ja çfarë duhet të bëni:

 • Klikoni butonin ”Regjistrohu Tani” në krye të djathtë të faqes së tyre të internetit.
 • Do të ridrejtoheni te një formular ku duhet të futni informacionin bazë: emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.
 • Zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim dhe vendosni monedhën tuaj të preferuar
 • Pranoni termat dhe kushtet dhe më pas verifikoni adresën tuaj të emailit.

I gjithë procesi zgjati vetëm disa minuta dhe që atëherë e tutje, unë pata akses të plotë në të gjitha veçoritë e Librabet.

Lojërat e fatit të përgjegjshëme

Si një bast, besoj se kumari i përgjegjshëm është një temë vendimtare. Librabet e merr seriozisht këtë çështje dhe ka një faqe në faqen e saj të internetit të dedikuar për të.

Mund të gjeni detaje mbi menaxhimin e zakoneve tuaja të lojërave të fatit për t’u siguruar që ato të mbeten të këndshme dhe jo problematike. Librabet inkurajon të gjithë përdoruesit të luajnë me përgjegjësi dhe ofron mjete të dobishme si kufijtë e humbjes, kufijtë e basteve dhe opsionet e vetëpërjashtimit.

Këndvështrime nga ekspertë të tjerë

Kam një vlerësim të lartë për dy faqe që ofrojnë informacion të besueshëm rreth industrisë së lojërave të fatit: casino.guru dhe askgamblers.com. Ata janë ndër të paktët, si ne, që përpiqen t’i rishikojnë kazinotë me ndershmëri. Atëherë, çfarë mendojnë ekspertët e casino.guru dhe askgamblers.com për Librabet?

 • Jannete Hills nga Casino.guru i dha Librabet një vlerësim prej 9.4/10 dhe një “Indeks Sigurie” shumë të lartë. Jam plotësisht dakord me një vlerësim kaq të lartë.
 • Irena Ducic nga askgamblers.com i dha Librabet një vlerësim prej 6.4/10 dhe komentet e lojtarëve në faqe janë mjaft të mira.

Termat dhe Kushtet

Unë i konsideroj Termat dhe Kushtet të kazinove si të drejta

Kufiri i ulët i tërheqjes: 35,000 $/muaj

Bonuset

Aktualisht, Librabet po ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të basteve sportive – 100% e depozitës së parë deri në 100€.

Si të merrni bonusin?

 1. Regjistroni një llogari
 2. Bëni depozitën tuaj të parë.
 3. Plotësoni kërkesën e xhiros prej 1 herë depozitës fillestare me kuota minimale 1.50.
 4. Merrni një bonus 100%.

Ky ofertë është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj që janë regjistruar dhe kanë bërë depozitën e tyre të parë me para reale.

Për Termat dhe Kushtet e detajuara, vizitoni faqen zyrtare të Librabet.

Aktualisht, Librabet po ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të kazinos – 100% e depozitës së parë deri në 500€ dhe 200 Rrotullime Falas.

Si të merrni bonusin?

 1. Bëni një depozitë minimale prej 20€.
 2. Vizitoni seksionin “Bonusi im” në profilin tuaj dhe aktivizoni promocionin.
 3. Filloni të luani me paratë bonus.

Nëse dëshironi të lexoni më shumë rreth këtij bonusi ose të regjistroni një llogari, ju rekomandoj të përdorni këtë lidhje.

Përmbledhja dhe vlerësimi im

Endrit Krasniqi

Siguria
Basti sportiv
Kazino
Suporti I klientit
Metodat e pagesës

Pasi kam testuar tërësisht çdo aspekt të Librabet gjatë një periudhe, mund të them me besim se kjo është një komapni lojërash që e rekomandoj me gjithë zemër. Gjithçka, nga zgjedhja e lojës deri tek lehtësia e përdorimit, më ka lënë përshtypje.

Paraqitja tërheqëse dhe miqësore për përdoruesit e faqeve gjithashtu shton përvojën e këndshme.

Për më tepër, nuk kam hasur kurrë ndonjë problem me depozitimet apo tërheqjet.

Bazuar në përvojën time dhe kërkimin e thelluar, unë do t’i jepja Librabet një vlerësim 4.9 nga 5.

4.9
pros
Gama e gjerë e basteve sportive dhe lojërave të kazinosë
Mbështetje për mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat
Kazino ndërkombëtare
cons
Kufijtë e ulët të tërheqjes për lojtarët e rinj

FAQ

 • Si mund të regjistrohem në Librabet?

  Procesi i regjistrimit është mjaft i thjeshtë. Në faqen kryesore, klikoni butonin ”Regjistrohu tani” në këndin e sipërm djathtas dhe futni informacionin e kërkuar në formën që shfaqet.

 • Çfarë mënyrash pagese pranon Librabet?

  Librabet pranon mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë pagesat me kartë (Visa, Mastercard), kuletat elektronike, transfertat direkte bankare, kriptovalutat, etj.

 • A ofron Librabet një kazino live?

  Po, në Librabet do të gjeni shumë lojëra kazino live të ofruara nga ofrues të njohur softuerësh.

 • Si mund të kontaktoj shërbimin e klientit Librabet?

  Mund të kontaktoni shërbimin e klientit të Librabet nëpërmjet emailit në support@librabet.com ose nëpërmjet funksionit bisedë drejtpërdrejt në faqen e tyre të internetit.

 • A është Librabet një uebsajt i sigurt bastesh?

  Po, zotëruesi i Librabet është kompania Rabidi N.V., e njohur për markat si Rabona dhe Wazamba. Kompania gjithashtu ka një licencë nga Curacao Gaming Authority, që është konfirmim i mjaftueshëm i ndershmërisë së tyre.

Verifikuar nga: Aizat Chew

  Autori Endrit Krasniqi

  Unë jam Endrit Krasniqi. Unë jam i specializuar në bastet sportive dhe shpesh herë ndaj informacione të ndryshme në lidhje me bastet në faqen time të internetit. Në lidhje me kompanitë që ofrojnë lojërat e fatit, strategjitë e basteve dhe kazinove online. Unë kam përgatitur një udhëzim të plotë për fushën e lojërave të fatit në Shqipëri dhe më gjerë. Falë njohurive të ndryshme dhe ekspertizës sime, përpiqem t'u ofroj lexuesve detaje të përditësuara dhe rekomandime të një nivelit të lartë.

  Librabet

  4.9/5