1xBet

1xbet është një platformë bastesh dhe kazino online në pronësi të Caecus N.V. A është 1xbet një kompani bastesh e sigurt? E kam kontrolluar. Dua të ndaj përvojën time me kompaninë e basteve 1xbet, e cila u themelua në vitin 2007. Më poshtë, do të gjeni vëzhgimet e mia. Shpresoj se do të mësoni gjithçka që po kërkoni.

Disa informacione të rëndësishme

100% deri në 12000ALL
Vizito ueb-siten
 • Pronari: Caecus N.V.
 • Licensa: Curacao, UK Gambling Commission
 • Suporti I klientit: info-en@1xbet-team.com, Live Chat
 • Themeluar: 2007
 • Aplikacion celular: PO

Metodat e pagesës

Jeton Wallet, Skrill, Skrill 1-Tap, BinancePay, AIRTM, Payz, Neteler, Visa, Webmoney, Astropay, Perfect Money, Sticpay, Payeer, 40 kriptovaluta

Lojëra

Bast, Slots, Blackjack, Roulette, Video poker, Bingo, Baccarat, Live games, Craps and dice, Keno, Scratch cards, eSports betting

Gjuhët

albania

Faqe Shqip

anglisht, kinezisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, rusisht, spanjisht, shqip, arabisht, armenisht, azerbajxhanisht, bengali, boshnjakisht, bullgarisht, khmer qendror, kroat, danez, estonez, finlandez, gjeorgjian, greqisht, hebraisht, hindu, hungarisht , indonezisht, japoneze, kazake, koreane, kurde, letonisht, lituanisht, maqedonisht, malajisht, mongolisht, nepalisht, norvegjeze, persiane, polake, portugeze, rumune, serbe, sllovake, sllovene, suahilisht, suedisht, taxhikisht, turqisht, ukrainas, uzbekisht , vietnameze

1xBet Rishikimi

Një përmbledhje e shkurtër

 • 1xBet operon me një licensë nga Curacao Gaming Authority.
 • Është një kompani e sigurt dhe e besueshme.
 • Ofron disa metoda pagesash te ndryshme duke perfshirë edhe kripovaluta.
 • Bonusi I mirëseardhjes për bastet sportive është 100% deri ne 12000 ALL.

Informacion bazë rreth 1xbet

1xBet është një kompani bastesh që operon në treg që prej 2007. Falë ekspertisës së saj, kompania është vendosur si një pikë e fortë në industrinë e lojërave të fatit dhe të basteve. Ajo operon nën licensën dhe rregullimin ligjor të Caecus N.V in Curaçao dhe disponon numërin e licensës 1668/JAZ issued by the Curacao Gaming Authority. Të gjitha transaksionet e pagesave menaxhohen nga Exidna Enterprises LTD (License; НЕ435756) and Kassifoni Enterprises LTD (License; НЕ435760).

1xBet është vlerësuar me disa cmime të ndryshme nga prestigjozët e organizimit të tyre, përfshirë SBC Awards, Global Gaming Awards, and International Gaming Awards. Platforma ka krijuar një bazë tepër të fortë në indurstrinë e sportit duke krijuar partneritet me disa prej ligave kryesore të futbollit si: Seria A dhe La Liga. Në 2019, 1xBet u bë partneri zyrëtar I FC Barcelona.

Cfare do të mësoni ju nga ky rishikim?

Bastet sportive në 1xBet

1xbet Malaysia sports betting

1xBet ofron një seri të gjerë sportesh për të gjithë ju duke nisur nga sportet e njohura dhe ato të vecanta, opsione si : shigjeta dhe garat me kuaj, futbolli, UFC dhe sportet elektronike janë ndër zgjedhjet për bast në këtë platformë. Me mbi 1000 ngjarje që përfshijnë më shumë se 90 sporte për bastet tuaja, bastvënësit kanë mundësi të shumta për tu angazhuar.

Të apasionuarit pas argëtimit, biznesit dhe politikës mund të zbulojnë opsione bastesh të përshtatura sipas preferencave, duke mbuluar ngjarjet e ndryshme të showbizi-it, filmat, shfaqjet televizive, zhvillimet ekonomike dhe cështjet aktuale politike.

Të gjitha sportet

Bastet Live

1xBet mundëson bastet live dhe lojtarët kanë mundësi që të vendosin baste per ndeshje në kohë reale përgjatë një gamë shumë më të gjerë sportesh si: futbolli, basketbolli, vollejbolli, bejsbolli dhe më shumë. Koeficientët janë të përditësuara në kohë reale dhe tepër konkuruese.

Një moment I dukshëm I basteve live në 1xBet është funksioni I transmetimit. Ju keni mundësi që të vendosni bast në ndeshjet që janë duke u zhvilluar dhe të keni gjithashtu mundësi që të ndiqni ato për të marrë vendime më të mira. Ndeshje futbolli, basketbolli, tenisi dhe transmetime të tjera sportive janë shpesh të disponueshme për tu ndjekur live.

1xBet Kazino

Jeni kurizo se cfare ju pret në 1xbet Casino ? Ti do të gjesh një përzgjedhje të lojërave të kazinosë duke filluar nga lojërat elektronike deri te lojërat e tavolinës si pokeri dhe bingo.

Bashkëpunimi me disa nga ofertuesit e softuerve të industrisë siguron që 1xBet ofron tituj nga kompani të njohura si NetEnt, Playtech dhe Microgaming.

Cfarë lojëra mund të luani?

Ju mund të bëheni pjesë e argëtimit si : Book of Dead, Reactoonz, and Legacy of Dead. Gjithashtu ofrohen slots të bazuara në filma, shfaqje televizive, muzikale dhe lojëra video të njohura si : Narcos, Game of Thrones, Ozzy Osbourne, and Hitman.

A ka donjë lojë tavoline për t’u luajtur?

Po, do të gjesh një seri të versioneve të preferuara si : blackjack, ruletë dhe baccarat. Platforma ofron gjithashtu lojera pokeri, krape dhe më shumë për një përvojë të mirë kazino. Përvec serisë së lojërave që keni përmendur deri më tani, ju do të keni mundësi që të bashkoheni me lojërat e fatit si bingo, keno dhe klasikja letrat gërvishtëse.

Live Kazino

Po reth kazinosë live ? Ajo është atje. Një vecori e shkëlqyer është gamë e gjerë e lojërave. Do të gjeni lojëra tavoline si ruleta, blajckjack dhe baccarat, me variacione që I përshtaten basteve të ndryshme kufijtë dhe stilet.

Përvec se këtyre lojërave klasike, ju mund të eksploroni lojërat live shumë më të specializuara si: Dream Catcher, Monopoly Live dhe Dragon Tiger.

Cilësia e trasmetimit është e shkëlqyer. Kanalet HD sigurojnë që ju të mos humbisni asnjë detaj nga loja online. Një funksion I cili do e bëjë shumë më interaktiv të gjithë rrugëtimin tuaj është dhe kanali I komunikimit që e bën shumë më të thjeshtë mes lojtarëve dhe tregëtarit.

Website Design and Navigation

Falë paraqitjes së përdoruesit dhe ndërfaqes intuitive, shfletii përmes platformës 1xbet është si një fllad. Kryesisht do të shihni dominuese ngjyrën e bardhë që e bën shumë më të lehtë për lundrimin dhe të këndshme për syrin tuaj.

Në hyrjen e faqes kryesore, ju do te priteni me banderola dinamike që shfaqin promovimin, ngjarje të njohura dhe lojëra të rekomanduara. Mbi ta ulet një shirit menuje horizontale që ofron qasje në seksione të ndryshme, si p.sh. sporte, baste të drejtpërdrejta, kazino etj.

Në anën e djathë të faqes, përdoruesit mund të lundrojnë lehtësisht në kategoritë e tyre të preferuara zgjedhjen e sporteve dhe ngjarjeve. Lista përmban gjithashtu një shirt kërkimi për qasjen në ndeshje ose lojëra.

Seksioni qëndror I faqes thekson ngjarjet dhe ndeshjet e ardhshme, ndërsa djathtas anësorë tregon fletën e basteve për bast. Paraqitja siguron që informacioni kritik dhe vecoritë të jenë lehtësisht të arritshme me një ose maksimumi me dy klikime.

Lëvizja poshtë deri në fund të faqes zbulon lidhje me seksione të tilla si termat dhe lushtet, lojërat e përgjithshme dhe suporti I klientit. Për më tepër, detajet e një fundi informacioni mënyrat e pagesës, licensat dhe lidhjet e partnerëve.

Aplikacioni celular

Aplikacioni është I mundur në të dy sistemet e operimit edhe Android dhe iOS. Ai pasqyron faqen e internetit funksionalitet, por gjithashtu është projketuar për baste në lëvizje. Ai krenohet me një përvojë përdoruesi, përgjegjshmëri dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit.

Si mund të shkarkoni aplikacionin?

Aplikacioni gjendet në Android edhe në iOS. Përdoruesit e Android duhet të vizitojnë faqen e 1xBet.com në paisjen e tyre për të hyrë në një lidhje për të shkarkuar skedarin .apk. Pasi të jetë shkarkuar do të jetë instaluar në paisje.

Për të gjithë ju që nuk e keni shkarkuar në paisje si aplikacioni, verisoni I faqes së internetit është si një alternative lundrimi. Ai do të përshtatet lehtësisht në cdo madhësi ekrani, duke dhënë akses në vecori si bastet dhe lojërat kazino. Me kohë të shpejtë ngarkimi dhe grafika të qarta, lojtarët mund të shijojnë bastet dhe përvojat e lojërave.

Mënyrat e pagësës

1xBet ofron një serë mënyrash pagese për bazën e tij të përdoruesve. E njeh atë të qetë transaksionet janë jetike për një përvojë bastesh dhe ofron opsione pagese të përshtatura për individin dhe preferencat.

Depozita

Tërheqja

22bet wd Albania

Kriptovalutat

1xbet Malaysia Cryptocurrency

Suporti I klientit

Ekipi I shërbimit ndaj klientit në 1xBet është I njohur për efikasitetin dhe ndihmën e tij. Ata ofrojnë kanale të ndryshme kontakti për të siguruar zgjidhjen e cdo pyetje apo problemi.

Kam provuar të gjitha mënyrat për të komunikuar me ta. Funksioni I bisedës live më bëri vërtet përshtypje, morra një përgjigje për 4 minuta. Është vërtet mbreslënëse, vecanërisht kur ju keni nevojë vërtet për mbështetje. Gjithashtu edhe komunikimi përmes email e bën shumë më të shpejtë të gjithë ecurinë ku kam marrë përgjigje për 2 ore.

Suporti është gjatë gjithë kohës 24/7 dhe shërbimi ofrohet në anglisht.

Mënyra e kontaktitDetajet e kontaktitKoha e përgjigjes
E-mailinfo-en@1xbet-team.comDeri në disa orë
Live chatE disponueshme në faqen e internetitDeri në disa minuta

Procesi I regjistrimit

Për të gjithë ju që kërkoni një regjistrim tepër të shpejtë, 1xBet ofron mundësinë e regjistrimit me një klik. Gjithcka që ju nevojitet është një numer telefoni. Sistemi do të gjenerojë më pas një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim që ju keni mundësi ta ndryshoni më pas në zgjedhjen që do të bëni.

Nëse ju jeni në një kërkim të një procesi më te detajuar regjistrimi është ai përmes email. Kjo kërkon disa detaje, do të duhet adresa e email, të vendosni një fjalëkalim dhe të ndani emrin tuaj dhe të zgjidhni monedhën për llogarinë tuaj.

Kumari I përgjegjshëm në 1xBet.

Përvec se do të keni një seri të gjerë mundësish dhe lojërash, 1xbet promovon gjithashtu edhe kumarin e përgjegjshëm.

Ata e kuptojnë që kumari mund t’iu bëjë të varur ose mund të cojë në probleme ndonjëherë. Kjo është arsyeja pse ata ofrojnë mjete dhe mbështetje për të ndihmuar përdoruesit të vendosin kufinj dhe të menaxhojnë zkonet e tyre të lojërave të fatit.

Lojtarët mund të kufizojnë depozitiat e tyre, të bëjnë një pushim ose të ndalojnë së luajturi nëse është e nevojshme.

Për më tepër, 1xBet bashkëpunon me organizata të dedikuara për parandalimin e lojërave të fatit, duke siguruar që individët që përballen me probleme të lojërave të fatit mund të kenë akses në mbështetjen që ata kërkojnë. Për më tepër, 1xBet ndihmon dhe udhëzon ata që shqetësohen për zakonet e tyre të lojërave të fatit.

Këndvështrime nga ekspertë të tjerë

Kam një vlerësim të lartë për dy faqe që ofrojnë informacion të besueshëm rreth industrisë së lojërave të fatit: casino.guru dhe askgamblers.com. Ata janë ndër të paktët, si ne, që përpiqen t’i rishikojnë kazinotë me ndershmëri. Atëherë, çfarë mendojnë ekspertët e casino.guru dhe askgamblers.com për 1xbet?

 • Endri Kaleshi nga Casino.guru i dha 1xbet një vlerësim prej 6.9/10 dhe një “Indeks Sigurie” mbi mesataren.
 • Bojana Djordjevic nga askgamblers.com e vlerëson 1xbet mjaft keq, por komentet e lojtarëve në faqe janë mjaft të mira.

Terma dhe kushte

Termat dhe kushtet e kazinove I konsideroj si të drejta

1xbetbet ndalon strategji të caktuar bastesh, por ende nuk kam dëgjuar një rast që ky rregull të përdoret.

Bonuset

Sigurisht, 1xBet ofron edhe bonusin për lojtarët e rrinj, një bonus mirëseardhje. Për momentin është 100% e depozitimit të parë deri në 12000 ALL.

Si të përfitojmë bonusin ?

 1. Regjistrohuni në 1xBet
 2. Plotësoni të gjitha fushat në ‘’Profili im’’
 3. Depozitoni deri në 12000 ALL (ose ekuivalentin në monedha të tjera)
 4. Bonusi kreditohet në llogarinë e klientit automatikisht pas depozitimit

Për tema dhe kushte të tjera vizitoni faqen zyrtare të internetit ne 1xBet.

Përmbledhja dhe vlerësimi

Siguria
Basti sportiv
Kazino
Suporti I klientit
Metodat e pagesës

Pasi përdorimit për një javë dhe testimi rigoroz ku është eksploruar cdo vecori e 1xBet, mund të them besimin se kjo platformë ofron një nga përvojat më gjithëpërfshirëse dhe më miqësore të basteve për përdoruesit. Duke marrë parasysh këto aspekte, 1xBet merr një vlerësim maksimal 4.8 nga 5.

4.8
pros
Opsione të shumta bastesh
Aplikacioni celular
Monedha të shumta, mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat
Regjistrim i shpejtë
cons
Livechat nuk është për të gjitha vendet
Një proces mjaft i gjatë verifikimi

FAQ

 • Cilat janë mënyrat e pagesës së mbështetura nga 1xBet ?

  Kjo komapni mbështet mënyra të ndryshme si: Skrill, Jeton Wallet, Astropay, Perfect Money, Sticpay, Payeer, Neteller, iWallet, Payz.

 • Si mund të kontaktoj shërbimin e suportit ?

  Mund të kontaktini shërbimin përmes adresës së email info-en@1xbet-team.com ose përmes mundësisë live.

 • A është 1xBet një platformë e sigurt ?

  Po 1xBet është një platformë e sigurt, ajo ka një licensë nga Curaco eGaming dhe përdor sigurinë më të lartë për të mbrojtur transaksionet e klientit.

 • Sa është bonusi I mirëseardhjes ?

  100% I depozitës së parë der në 12000ALL.

Verifikuar nga: Aizat Chew

Autori Endrit Krasniqi

Unë jam Endrit Krasniqi. Unë jam i specializuar në bastet sportive dhe shpesh herë ndaj informacione të ndryshme në lidhje me bastet në faqen time të internetit. Në lidhje me kompanitë që ofrojnë lojërat e fatit, strategjitë e basteve dhe kazinove online. Unë kam përgatitur një udhëzim të plotë për fushën e lojërave të fatit në Shqipëri dhe më gjerë. Falë njohurive të ndryshme dhe ekspertizës sime, përpiqem t'u ofroj lexuesve detaje të përditësuara dhe rekomandime të një nivelit të lartë.

1xbet

4.8/5