22Bet

22Bet është një platformë bastesh dhe kazino online në pronësi të TechSolutions Group N.V. A është 22Bet një kompani bastesh e sigurt? E kam kontrolluar dhe dëshiroj të ndaj përvojën time me ju. Më poshtë do të gjeni recensionin tim bazuar në testin tim 30-ditor. Shpresoj të merrni të gjithë informacionin që ju nevojitet.

Disa informacione të rëndësishme

100% deri në 13000ALL
Vizito ueb-siten
 • Pronari: TechSolutions Group N.V.
 • Licensa: Curacao Gaming Authority
 • Suporti I klientit: support@22bet.com, Live Chat
 • Themeluar: 2018
 • Aplikacion celular: PO

Përdorimi I VPN nuk është I kufizuar.

Metodat e pagesës

Skrill, Neteller, mastercard, Visa, payz, Payeer, Perfect Money, paysafecard, Dinners Club, bitcoin, Bank transfer, Skrill 1-Tap…

DAI, litecoin, Tether, Avalanche, Binance, Shiba, SEPA, papara, Jeton, airtm, pay4fun, STICPAY, eZeeWallet, SOLANA, ethereum, litecoin, ripple, Zcash, MONERO, Dash, QTUM, VERGE, DigiByte, Polkadot, Stellar, EOS, CARDANO

Lojëra

Bast, Slots, Blackjack, Roulette, Video poker, Bingo, Baccarat, Jackpot, Live games, Poker, Keno, Scratch card, eSports betting

Gjuhët

albania

Faqe Shqip

çekisht, anglisht, kinezisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, rusisht, spanjisht, polonisht, shqip, arabisht, armenisht, azerbajxhanisht, bengali, boshnjakisht, bullgarisht, birmanisht, kmerishtja qendrore, kroate, filipinase, finlandeze, gjeorgjiane, greke, hebraike, hindu , hungareze, indonezisht, japoneze, kazake, koreane, kurde, maqedonase, malajisht, mongolisht, nepalisht, norvegjeze, persiane, portugeze, rumune, serbe, sllovake, somaleze, suahilisht, taxhike, tajlandeze, turke, ukrainase, urdu, uzbekisht, vietnameze

22bet Rishikimi

E themeluar në vitin 2017, 22bet ka lënë me shpejtësi gjurmë në ktë industri. Besueshmëria e saj është e padiskutueshme, pasi është në pronësi të një lideri si TechSolutions Group N.V. dhe e licensuar prej autoritetit të Curacao Gaming Authority.

Duke ofruar shërbimin për një audiencë globale, 22bet ofron një shumëllojshmëri opsionesh bastesh sportive dhe një përzgjedhje mbreslënëse në lojërat e ndryshme të kazinosë që kanë tërhequr lojtarë nga Evropa, Azia dhe Afrika.

Përmbledhje e shkurtër

 • 22bet është një kompani që ofron shërbimin online për baste sportive dhe lojëra të ndryshme kazino, që ofron më shumë se 40 sporte dhe baste live, koeficientë konkures, bonuse dhe një promovim bujar dhe mënyra të sigurta pagese.
 • Është e licensuar prej Curaco Gaming Authority dhe ofron suport të plotë 24/7. Mund të bashkoheni nga të gjitha vendet e botës, me disa përjashtime.
 • 22bet ofron më shumë se 3000 lojëra të ndryshme nga më shumë se 100 ofertues të ndryshëm.
 • Bonusi I mirëseardhjes për bastet sportive është 100% deri në 13000ALL, dhe për kazinonë 100% deri në 31000ALL.

Cila është përvoja ime me bastet sportive të 22bet?

Përvoja ime me bastet sportive të 22bet ka qenë e shkëlqyer. Për 30 ditë kam vendosur saktësisht 243 baste të llojeve të ndryshme. Të gjitha ngjarjet që po kërkoja ishin të disponueshme dhe kuotat ishin mesatarisht 4% më të larta se konkurrenca.

22bet sports betting

Cili është zgjedhja e ngjarjeve?

Zgjedhja e basteve sportive në 22Bet është mbresëlënëse! Aktualisht, bastoret ofrojnë baste në 40 sporte. Pavarësisht nëse jeni një tifoz i futbollit apo snooker, duhet të jeni të kënaqur.

22bet ofron një larmi opsionesh për bastet sportive dhe kuota konkurruese. 22bet u shërben lojtarëve të të gjitha buxheteve, duke ofruar një bast minimal prej 0.20$ dhe një bast maksimal prej 600,000$.

Për t’ju dhënë një pasqyrë të ofertave të tyre, kam përfshirë një tabelë më poshtë me të gjitha sportet e disponueshme.

A është i disponueshëm bastimi live?

Sigurisht, bastet live janë gjithashtu të disponueshme. Funksioni I tyre I basteve ju lejon që të vendosni bast në kohë reale në ngjarje si p.sh parashikimi I fituesit, kartonat e verdhë dhe golashënuesi I radhës.

Me një përzgjedhje të gjerë opsionesh, 22bet ofron nga bastet live më të gjithëanshëm në këtë industri basti. Paraqitja e faqes është e përshtatshme për përdoruesit, me një listë të sporteve të disponueshme në të majtë. Në kohën e shkrimit të kësaj recenze, 20 sporte ishin të disponueshme për bastet live.

Kazino 22bet

Përvec zgjedhjes të basteve sportive, 22bet dallohet për gamën e saj prej mbi 3000 lojërash nga 100 ofertues të ndryshëm kazino. Platforma ofron një përzgjedhje të lojërave duke përfshirë slot-et, poker, lojërat e tavolinës dhe opsionet e kazino të drejtpërdrejta. Në këtë mënyrë ju përgjigjet të gjitha preferencave të secilit lojtar.

Lundrimi nëpër platformë është bërë shumë më I aksesueshëm, me një sistem klasifikimi të lehtë për t’u përdorur.

Lojërat e drejtpërdrejta me tregëtarët e vërtetë

Kazinoja live në 22bet aktualisht ofron saktësisht 243 lojëra. Natyrisht, shumica e tyre janë variante të ndryshme të ruletës, pokerit, blackjack dhe baccarat. Kam parë oferta më të mira të kazinove live. Sipas mendimit tim, 22bet nuk dallohet nga konkurrenca.

Slotet e rekomanduara në 22bet

Adhuruesit e lojërave elektronike do të jenë të emocionuar me koleksionet e lojërave nga ofertuesit kryesorë të softuerve. Në 22bet, do të gjeni një shumëllojshmëri nën titujt e mëdhënj si: Wild Twin, Jacks or Better, and Joker Poker.

Në kategorinë e lojërave elektronike ju mund të renditni në bazë të lëshimeve, zgjedhjeve të njohura dhe jackpot-eve. Nëse nuk jeni të sigurt se cfarë të zgjidhni për lojën tuaj, shkoni të skeda ‘’Popullore’’ për lojërat më të pëlqyera.

Lojëra tavoline

Nëse ju pëlqen të luani lojëra të ndryshme tavoline, 22bet ofron mundësinë që të bashkoheni më tej në baccarat, blackjack dhe ruletë. Krahasuar me kazinotë e tjera në internet ato ofrojnë një përzgjedhje më të gjerë.

Ofruesit e lojërave

Në 22bet ka një sërë ofruesish softuerësh. Lista përfshin zhvilluesit e lojërave si: Betsoft, Big Time Gaming, Microgaming, NetEnt dhe Thunderkick.

Për më tepër keni mundësinë që të njihni disa prej krijuesve si Ganapati nga japonia të njohur për animacionet e tyre magjepëse dhe efektet zanore.

Si të regjistroheni një llogari në 22bet?

Të bashkoheni me 22bet, është e thjeshtë. Thjesht shkoni te faqja e internetit, klikoni mbi butonin e regjistrimit. Kur regjistroheni duhet të jepni emrin, adresën e email dhe datën e lindjes.

Pasi të keni plotësuar formularin e regjistrimit dhe të vendosni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, ju jeni gati për të lundruar në botën e argëtimit në 22bet!

Si të vendosni bastin tuaj të parë?

Për të vendosur bastin, identifikohuni në llogarinë tuaj, zgjidhni sportin për të cilin dëshironi të vini bast, zgjidhni lojën tuaj të bastit dhe më pas do të shtypni butonin ‘’Vendos bast’’, për ta konfirmuar. Vendosja e një basti kërkon saktësisht 6 klikime.

Cilat metoda pagese janë të disponueshme në 22bet?

22bet ofron saktësisht 21 metoda pagese. Këto përfshijnë metoda tradicionale si transferta bankare, Visa dhe Mastercard, por edhe e-wallets si Skrill dhe Neteller dhe kriptovaluta. Natyrisht, disponueshmëria e disa metodave të pagesës varet nga vendi nga i cili vjen përdoruesi.

Shuma minimale e depozitës është 10 USD, por nuk ka një shumë maksimale.

Më poshtë kam përfshirë një tabelë me disa metoda pagese.

Cilat kriptovaluta janë të disponueshme?

Aktualisht janë të disponueshme 7 kriptovaluta. Kam përgatitur një tabelë të kriptovalutave të disponueshme për t’ju dhënë një pasqyrë. E kam përfshirë më poshtë, por mbani në mend se kjo listë ndryshon shpesh, kështu që është më mirë të kontrolloni faqen zyrtare të internetit.

Masat e sigurisë edhe licensat

Kur vjen puna për të garantuar sigurinë tuaj, 22bet ka prioritet t’ju bëjë të ndiheni të sigurt. Ata ofrojnë masat e sigurisë të tilla si ekriptimi SSL 128-bit dhe protokollat ndërkombëtare për të mbrojtur të drejtat tuaja në një mjedis bastesh.

Për më tepër kjo kompani ka një licensë nga autoriteti I lojërave Curaco Gaming Authority, duke u përkushtuar sigurisë dhe drejtësisë. Ju mund të mbështeteni tek auditorëte pavarur për të verifikuar rregullisht integritetin e 22bet.

22bet është I prekshëm për të gjithë ju në të gjithë vendet, por për fat të keq, ekziston një listë e shkurtër e vendeve që është e kufizuar. Vendet ku platforma nuk është e mudnur.

Përdorues nga vende të tilla si: Algjeria, Angola, Australia, Bjellorusia, Belgjika, Burundi, Qendrore Republika Afrikane, Curaçao, Qipro, Republika Demokratike e Kongos, Egjipt, Ekuatoriale Guinea, Estonia, Etiopia, Franca, Polinezia Franceze, Gjeorgjia, Guinea, Guinea-Bissau, Izraeli, Bregu i Fildishtë, Libia, Lituani, Malta, Moldavia, Holanda, Koreja e Veriut, Republika e Kongo, Rusi, Somali, Sudanin e Jugut, Sudan, Siri, Tunizi, Ukrainë, Mbretërinë e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve, nuk lejohen të regjistrohen me 22Bet.

A ka 22bet shërbim të mirë ndaj klientit?

Sipas mendimit tim, po. Testova shërbimin e tyre ndaj klientit dhe gjithmonë mora përgjigje të shpejta dhe të dobishme.

Cilat metoda kontakti janë të disponueshme?

22bet ofron shërbim ndaj klientit përmes emailit dhe chat-it live. Për të kontaktuar ekipin e mbështetjes, dërgoni email në support@22bet.com ose përdorni veçorinë e chat-it live në faqen e internetit për ndihmë të menjëhershme. Nëse keni pyetje jo urgjente, mund të plotësoni një formular në faqen e internetit.

Koha mesatare për t’u përgjigjur kërkesave është 14 orë, ndërsa gjatë një periudhe të aktivitetit maksimal koha e pritjes mund të arrijë 24 orë.

E kontrollova. Përdora chat-in live dhe pyetjes sime iu përgjigj brenda 6 minutash. Më duhej të prisja 4 orë për një përgjigje në email-in tim.

Mënyra e kontaktitDetajet e kontaktitKoha e përgjigjes
E-mailsupport@22bet.comDeri në disa orë
Live chatE disponueshme në faqen e internetitDeri në disa minuta

Mbështetja e klientit ofrohet në anglisht

Ueb faqe edhe aplikacion

Faqja e tyre e internetit dhe aplikacioni celular kane nje dizajn që lejon fillestarët të lundrojnë pamundime dhe shijojnë përvojën e lojës. Faqja gjithashtu, mundëson gjuhë dhe monedha, furnizimi për lojtarët nga e gjithë bota.

Shfletimi I faqes 22bet në desktop është më I lehtë. Me akses në të gjtha vecoritë dhe një dizajn tërheqës, faqosja miqësore e platformës u mundëson edhe lojtarëve fillestarë të lundrojnë në të dhe të shijojnë bastet paasnjë problem.

Aplikacioni celular 22bet është shumë funksional dhe miqësor me përdoruesit, duke ofruar paprobleme navigimi dhe pajtueshmërie me pasjisjet Android dhe iOS. Me këtë aplikacion, të gjithë ju mund të hyni në shumicën e lojërave të kazinosë, duke përfshirë lojërat e drejtpërdrejta, përmes celularit edhe tabletit tuaj.

Këndvështrime nga ekspertë të tjerë

Kam një vlerësim të lartë për dy faqe që ofrojnë informacion të besueshëm rreth industrisë së lojërave të fatit: casino.guru dhe askgamblers.com. Ata janë ndër të paktët, si ne, që përpiqen t’i rishikojnë kazinotë me ndershmëri. Atëherë, çfarë mendojnë ekspertët e casino.guru dhe askgamblers.com për 22bet?

 • Matej Novota nga Casino.guru i dha 22bet një vlerësim prej 5.1/10 dhe një “Indeks Sigurie” nën mesatare. Ai gjeti disa pika në Termat dhe Kushtet që i konsideroi të padrejta, gjë me të cilën nuk mund të bie dakord.
 • Bojana Djordjevic nga askgamblers.com e vlerëson 22bet mjaft keq, por komentet e lojtarëve në faqe janë mjaft të mira.

Terma dhe kushte

Termat dhe kushtet e kazinove I konsideroj si të drejta

22bet ndalon strategji të caktuar bastesh, por ende nuk kam dëgjuar një rast që ky rregull të përdoret.

Çfarë bonusi mirëseardhje ofron 22bet?

22bet, natyrisht, ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj. Aktualisht, ky bonus është 100% e depozitës së parë deri në 13000 ALL.

Si të merrni këtë bonus?

Mund të lexoni më shumë rreth këtij bonusi në faqen zyrtare të 22bet.

22bet gjithashtu ofron një bonus mirëseardhës për lojtarët e rinj të kazinos. Aktualisht, ky bonus është 100% e depozitës së parë deri në 31000 ALL.

Si të merrni këtë bonus?

 • Regjistrohuni në faqen e internetit të 22bet.
 • Plotësoni të gjitha fushat në Llogaria Ime dhe aktivizoni numrin tuaj të telefonit.
 • Depozitoni në llogarinë tuaj të paktën 100 ALL.
 • Merrni 100% bonus deri në 31000 ALL për kazino.
 • Bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj pasi të kryhet depozita.

Mund të lexoni më shumë rreth këtij bonusi në faqen zyrtare të 22bet.

Rishikimi dhe vlerësimi

Siguria
Basti sportiv
Kazino
Suporti I klientit
Metodat e pagesës

22bet është një kompani tepër e besuar në internet e cila është shumë miqësore për përdoruesit. Ajo ofron kazino shkëlqyer, lojëra, bonuse, promovime dhe shërbim ndaj klientit. Me një përzgjedhje të gjerë sportesh dhe bastesh online, një uebfaqe intuitive dhe një përkushtim ndaj sigurisë dhe lojës së ndershme, 22bet është një nga më të mirat në Shqipëri. Ndaj unë I jap një vlerësim maksimal 5 nga 5 kësaj kompanie.

5
pros
Shumë opsione pagese, duke përfshirë edhe kriptovalutat
Nuk ka kufizme për tërheqje
Shume gjuhe edhe monedha
Gama e gjerë e lojërave sportive dhe kazino
cons
Jo të gjitha mënyrat e pagesave janë të disponueshme në të gjitha vendet
Tërheqjet e fitimit ndonjëherë kërkojnë shumë kohë

FAQ

 • Cfarë është 22bet dhe cafrë ofron ?

  22bet është një kompani që operon online në një shumëllojshmëri bastesh dhe përfshirë sportet, dhe njëj seri ndryshe në lojërat casino si dhe bonuse dhe promovime tërheqëse. Ofron një ndërfaqe miqësroe për përdoruesit dhe një lojë të sigurt.

 • Si të regjistroheni në 22bet?

  Hapni një llogari duke vizituar faqen e tyre dhe duke klikuar butonin regjistrohu. Vendosni te gjithë informacionin e kërkuar si emri, adresë dhe fjalëkalim. Ju mund të identifikohen dhe te filloni bastet pasi te keni plotësuar formularin e regjistrimit dhe të krijoni një emër përdoruesi.

 • Cilat mënyra pagese përdor 22bet?

  Pranon mënyra të ndryshme si; transferta bankare, debitim dhe karta banke, portofola elektronik, kriptovaluta si Bitcoin dhe Etherium.

 • Cilat lloje te lojërave janë të disponueshme në 22bet Casino ?

  22bet ofron mbi 3000 lojëra të ndryshme nga 100 ofertues, duke përfshirë lojëra të ndryshme elektronike, poker, lojëra tavoline edhe live.

 • Cfarë opsionesh suporti ofron 22bet?

  22bet ofron shërbimin e suportit 24/7 në shumë gjuhë të ndryshme. Nuk ofrojnë shërbimin përmes një numëri telefoni, ata kanë adresa email për t’iu përgjigjur cdo problemi tuaj. Biseda e drejtpërdrejtë e bën shumë më të shpejtë komunikimin dhe marrjen e përgjigjes.

 • A është 22bet I disponueshëm në mbarë botën?

  Megjithëse 22bet është I disponueshëm në shumicën e vendeve, ka disa përjashtime. Për një listë e plotë të vendeve, ka disa përjashtime. Për një listë ku 22bet nuk pranon regjistrime, shih rishikimin më sipër për tu njohur më tej.

Verifikuar nga: Aizat Chew

Autori Endrit Krasniqi

Unë jam Endrit Krasniqi. Unë jam i specializuar në bastet sportive dhe shpesh herë ndaj informacione të ndryshme në lidhje me bastet në faqen time të internetit. Në lidhje me kompanitë që ofrojnë lojërat e fatit, strategjitë e basteve dhe kazinove online. Unë kam përgatitur një udhëzim të plotë për fushën e lojërave të fatit në Shqipëri dhe më gjerë. Falë njohurive të ndryshme dhe ekspertizës sime, përpiqem t'u ofroj lexuesve detaje të përditësuara dhe rekomandime të një nivelit të lartë.

22Bet

5/5