Betwinner

Betwinner është një platformë bastesh dhe kazino online në pronësi të PREVAILER B.V. A është Betwinner një kompani bastesh e sigurt? E kam kontrolluar. Dua të ndaj përvojën time me Betwinner, e cila u themelua në vitin 2018. Më poshtë, do të gjeni vëzhgimet e mia. Shpresoj se do të mësoni gjithçka që po kërkoni.

Disa informacione të rëndësishme

100% deri në 10191ALL
Vizito ueb-siten
 • Pronari: PREVAILER B.V.
 • Licensa: Curacao Gaming Authority
 • Suporti I klientit: info-en@betwinner.com, Live Chat, +442034556222
 • Themeluar: 2018
 • Aplikacion celular: PO

Metodat e pagesës

Visa, Payz, Perfect Money, AirTM, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Jeton Cash, MiFinity, BinancePay, Mastercard, 38 kriptomonedha

Lojëra

Bast, Slots, Jackpost games, Blackjack, Roulette, Video poker, Bingo, Baccarat, Live games, Craps and dice, Keno, Scratch cards, eSports betting, Crash games

Gjuhët

albania

Faqe Shqip

Anglisht, Kinezisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Rusisht, Spanjisht, shqip, Arabisht, Armenisht, Azerbajxhanisht, Bengalisht, Bullgarisht, Kroatisht, Çekisht, Estonisht, Finlandisht, Gjeorgjisht, Greqisht, Hebraisht, Hindi, Hungarisht, Islandez, Indonezisht, Japonez, kazake, koreane, letoneze, norvegjeze, persiane, polake, portugeze, rumune, somaleze, suahili, suedisht, taxhikisht, tajlandeze, turke, ukrainase, urdu, uzbekisht, vietnameze

Betwinner Rishikimi

Përmbledhje e shkurtër

 • Kompania operon me licencë nga Curacao Gaming Authority
 • Betwinner është një kompani e njohur me shtrirje ndërkombëtare
 • Ofron baste sportive, kazino, lojëra elektronike, poker dhe bingo
 • Pranon mënyra të shumta pagese, duke përfshirë dhe kriptovalutat
 • Bonusi i mirëseardhjes në bastet sportive është 100% e depozitës së parë deri në 10191 ALL

Informacion bazë për Betwinner

Mundësohet nga PREVAILER B.V. dhe me një licencë operimi nga Curacao Gaming Authority nën numrin e licencës 8048/JAZ, Betwinner dallohet si një kompani  bastesh lider që ofron një sërë opsionesh bastesh sportive, lojëra kazinoje dhe lojëra të drejtpërdrejta për lojtarët në mbarë botën, duke përfshirë dhe ata nga Shqipëria.

Ofrimi I shërbimit në Evropë, përfshirë Shqipërinë, po bëhet më e fortë falë shërbimit efikas ndaj klientit dhe promocioneve tërheqëse që ofrojnë herë pas here.

Baste sportive

betwinner sports betting

Betwinner ofron një platformë bastesh sportive që përfshin mbi 1000 ngjarje, duke siguruar më shumë sporte, lojëtarët gëzojnë një përvojë gjithëpërfshirëse bastesh.

Duke mbuluar sporte si futbolli, tenisi dhe basketbolli, si dhe sportet e veçanta si biatlon, përzgjedhja e Betwinner është jashtëzakonisht e larmishme. Për më tepër, ato përmbajnë volejboll, hokej, golf, boks, hendboll, futboll amerikan dhe shumë më tepër. koeficientët e tyre janë konkurruese me standardet e industrisë – më të ulëta ose më të larta, por përgjithësisht në një distancë të afërt, pa shkaktuar devijimet e tyre.

Paraqitja e faqes së internetit është miqësore për përdoruesit, duke shfaqur një listë sportesh në të majtë dhe ngjarje në qendër. Është standard, si kudo.

Të gjitha sportet në dispozicion

Bastet Live

Ky seksion i lejon lojtarët të vendosin bast në ngjarjet sportive që zhvillohen në kohë reale. Ndryshe nga bastet e zakonshme, ku bastet vendosen përpara fillimit të ngjarjes, në bastet live, shanset ndryshojnë sepse edhe loja është në zhvillim.

Betwinner ofron një seksion në ueb faqe me statistika për të ndihmuar lojtarët në marrjen e vendimeve të informuara. Për më tepër, shumëllojshmëria e ngjarjeve të basteve u shërben lojtarëve të të gjitha sporteve.

Kazino online

Betwinner ofron një seksion me një kazino dhe slot të ndryshme dhe lojëra klasike tavoline si blackjack, ruletë dhe poker. Partneriteti me ofertues të mëdhenj softuerësh siguron cilësi dhe shumëllojshmëri.

Cilat lojëra janë në dispozicion?

Lojtarët mund të bëhen pjesë e titujve të tillë si lojëra elektronike “Arabian Spins”, loja elektronike Back to Venus, loja elektronike Gods Temple, loja elektronike Lucky Fish dhe loja elektronike Trump it Deluxe.

Gjithashtu, ka lojëra tavoline për të zgjedhur. Ka versione të ndryshme blackjack, ruletit dhe pokerit me tema unike për t’u tërhequr për të gjitha llojet e lojtarëve.

Të apasionuarit pas lojërave me letra mund të kenë akses në opsione të ndryshme video pokeri si All Aces Poker dhe Joker Poker.

Seksioni i kazinosë përmban gjithashtu lojëra si Bingo dhe Keno.

Kazino live

Ju gjithashtu mund të luani kundër kundërshtarëve të vërtetë në kohë reale dhe të përjetoni atmosferën e vërtetë të një kazinoje pa pasur nevojë të dilni nga shtëpia. Zgjedhja është mjaft e larmishme. Nga ruleta live te blackjack dhe baccarat.

Faqja e internetit dhe navigimi

Faqja e internetit Betwinners ofron një dizajn të krijuar me një plan urbanistik që është i lehtë për t’u naviguar. Ngjyrat dhe grafika tërheqëse dhe një menu navigimi per përdoruesin lehtësojnë lëvizjen e qetë midis seksioneve të ndryshme. Secili komponent është rregulluar në mënyrë të menduar për të siguruar që përdoruesit të kenë akses në të gjitha informacionet pa mundim.

Menyra pagese

Betwinner ofron një shumëllojshmëri mundësi pagese për të rritur komoditetin dhe kënaqësinë e çdo lojtari.

Depozita:

Kur bëhet fjalë për depozitat, Betwinner ofron metoda depozitimi si karta krediti dhe debiti, si Visa dhe MasterCard. Nëse preferoni të përdorni portofolat elektronike, Betwinner ofron një sërë opsionesh, duke përfshirë Jeton, Skrill, Skrill 1 Tap, Perfect Money, AirTM, MiFinity, Payz, dhe Neteller. Është interesante të theksohet se Betwinner gjithashtu operon me 38 kriptovaluta.

Tërheqja:

Për tërheqje, Betwinner ofron mundësi të tilla si Webmoney, Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, SticPay, AirTM, Payz, Payeer dhe Neteller. Gjithashtu, përdoruesit e kriptomonedhave mund të tërheqin shumat e tyre duke përdorur ndonjë nga 38 kriptovalutat e mbështetura.

Suporti i klientit

Mënyra më e shpejtë për t’i marrë suportin është përmes bisedës live në faqen e tyre të internetit për ndihmë, drejtojuni me çdo pyetje. Përndryshe, mund të kontaktoni me email, me përgjigjet që zakonisht merren brenda një ore. Ata gjithashtu ofrojnë një numër telefoni për ndihmë.

Metoda e kontaktitKoha e përgjigjesKontakti
EmailDeri në 24 orëinfo-en@betwinner.com
Live Chatderi në disa minutaE disponueshme në faqen e internetit
Telefonideri në disa minuta+442034556222

Këndvështrime nga ekspertë të tjerë

Kam një vlerësim të lartë për dy faqe që ofrojnë informacion të besueshëm rreth industrisë së lojërave të fatit: casino.guru dhe askgamblers.com. Ata janë ndër të paktët, si ne, që përpiqen t’i rishikojnë kazinotë me ndershmëri. Atëherë, çfarë mendojnë ekspertët e casino.guru dhe askgamblers.com për Betwinner?

 • Matej Novota nga Casino.guru i dha Betwinner një vlerësim prej 4.7/10 dhe një “Indeks Sigurie” të ulët.
 • Bojana Djordjevic nga askgamblers.com i dha Betwinner një vlerësim prej 6.1/10, por komentet e lojtarëve në faqe janë mjaft të mira.

Termat dhe Kushtet

Unë i konsideroj termat dhe kushtet të kompanisë si kryesisht të drejta.

Kujdes: Kufiri i ulët i fitimit: 65,000 € /për një rrotullim ose raund loje

Bonuset

Si mund të fitoj bonus?

 • Regjistrohuni në faqen e internetit të BetWinner
 • Plotësoni të gjitha fushat në Llogaria ime.
 • Bëni një depozitë deri në 10191 ALL
 • Pasi të bëhet depozita, bonusi do të transferohet automatikisht në llogaritë e klientëve (shuma e bonusit nuk mund të jetë mbi 10191 ALL).

Depozita e nevojshme minimale për aktivizimin e bonusit është 101 ALL.

Për tema dhe kushte të tjera vizitoni faqen zyrtare të internetit ne Betwinner.

Përmbledhja dhe vlerësimi

Siguria
Basti sportiv
Kazino
Suporti I klientit
Metodat e pagesës

Pas testimit të Betwinner, jam i impresionuar me atë që kjo kompani ofron për lojtarët në Shqipëri. Betwinner ofron një sërë bastesh sportive, kazino dhe lojëra live, së bashku me shërbimin më të mirë ndaj klientit. Pas eksplorimit dhe testimit të shërbimeve të tyre, do ta vlerësoja me besim Betwinner në 4.6 nga 5.

4.6
pros
Opsione të shumta bastesh sportive
Aplikacioni celular
Monedha të shumta, mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat
cons
Kufiri i ulët i fitimit: 65,000 €/ për rrotullim ose raund loje

FAQ

 • Çfarë bonusi ofron Betwinner për bastet sportive?

  Bonusi për bastet sportive në Betwinner është 100% e depozitës suaj të parë deri në 10191 ALL

 • Cilat mënyra pagese ofron Betwinner?

  Betwinner ofron mënyra të ndryshme pagese duke përfshirë Visa, MasterCard, Jeton Cash, Skrill, Perfect Money, AirTM, MiFinity, Payz, Neteller dhe 38 lloje të kriptovalutave.

 • Si mund të kontaktoj shërbimin e klientit Betwinner?

  Mund të kontaktoni shërbimin e klientit të Betwinner përmes bisedës live në faqen e tyre të internetit ose përmes adresës së emailit të dhënë. Ekipi mbështetës është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë dhe të përgjigjet shpejt.

 • A është Betwinner një kompani e sigurt?

  Po, Betwinner është një kompani e sigurt. Ato menaxhohen nga kompania PREVAILER B.V. dhe kanë një licencë nga Curacao, e cila garanton sigurinë dhe transparencën në zhvillimin e aktivitetit të tyre.

Verifikuar nga: Aizat Chew

Autori Endrit Krasniqi

Unë jam Endrit Krasniqi. Unë jam i specializuar në bastet sportive dhe shpesh herë ndaj informacione të ndryshme në lidhje me bastet në faqen time të internetit. Në lidhje me kompanitë që ofrojnë lojërat e fatit, strategjitë e basteve dhe kazinove online. Unë kam përgatitur një udhëzim të plotë për fushën e lojërave të fatit në Shqipëri dhe më gjerë. Falë njohurive të ndryshme dhe ekspertizës sime, përpiqem t'u ofroj lexuesve detaje të përditësuara dhe rekomandime të një nivelit të lartë.

Betwinner

4.6/5